Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Duyuru RSBOT - A New Silkroad Online Open Source Bot

TITAN

.
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
On numara iş tebrikler. Zamanla alchemy, skill up, trace vb. eklenir zaten:ohye:

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
342
Ödül Puanları
263
Beni tek yıldıran her zaman motivasyon eksikliği olmuştu. Ama görüyorum ki yapılan bu güzel yorumlar, gruplarda ve forumlarda insanların vermiş olduğu destekler beni çok duygulandırdı. Bunların bana inanılmaz motivasyon sağladığını da bilmenizi istiyorum. Hepinize gerçekten çok teşekkür ederim.❤

@alikvp Beta herkese açılacak. Şuan çıkış tarihi belli değil. Optimizasyon benim için çok önemli, şuanda sadece bug fix ve optimizasyon üzerinde çalışıyorum. Bilirsiniz bunlar biraz zaman alıyor 😊

@sarkolata Bizim insanımız tasarım, kullanım kolaylığı ve hızı severler. Bende bunu sağlamak için çalışıyorum.Bunların sağlandığını gördüklerinde zamanla destek vereceklerdir.😊

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
3
You can fallow our discord server for get the news!

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

kardeşim emeğine ve ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş inşallah diger botlar gibi piyasada tutulur bir önerim var gene sen bilirsin ikinci bir dil olarak bota türkçe dil desteği ve türkçe ayarlar ekler isen ingilizce bilmeyen kardeşlerimize de faydalı olur önerim budur

SDClowen

.
Alınan Beğeni
342
Ödül Puanları
263
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

kardeşim emeğine ve ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş inşallah diger botlar gibi piyasada tutulur bir önerim var gene sen bilirsin ikinci bir dil olarak bota türkçe dil desteği ve türkçe ayarlar ekler isen ingilizce bilmeyen kardeşlerimize de faydalı olur önerim budur
Bot şuanda ingilizce zamanla dil desteği ekleyeceğiz. Öneri ve güzel yorumunuz için teşekkür ederim. :)

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
harika bir bot olmuş emeğine sağlık....

Alınan Beğeni
123
Ödül Puanları
43
Valla tebrik ederim, çok muazzam bir çalışma @SDClowen . Benim videolardan izlediğim ve anladığım bot gayet hızlı tepkime veriyor ve oyun içerisindeki hızı gayet yeterli gibi duruyor. Eğer kullanılacaksa benim düşüncem hız başlangıç için yeterli. Sbot'u sbot yapan ilk çıktığında bilirsiniz hızının çok ön planda olmasıydı.

Allah binlerce kullanıcıya ulaşıp satışlarını göstermeyi de nasip etsin..

SDClowen

.
Alınan Beğeni
342
Ödül Puanları
263
Valla tebrik ederim, çok muazzam bir çalışma @SDClowen . Benim videolardan izlediğim ve anladığım bot gayet hızlı tepkime veriyor ve oyun içerisindeki hızı gayet yeterli gibi duruyor. Eğer kullanılacaksa benim düşüncem hız başlangıç için yeterli. Sbot'u sbot yapan ilk çıktığında bilirsiniz hızının çok ön planda olmasıydı.

Allah binlerce kullanıcıya ulaşıp satışlarını göstermeyi de nasip etsin..
Sağol kardeşim Allah razı olsun. Hız konusunda 2. video yayınladıktan sonra daha da optimize ettim, hala devam ediyorum. 3. video 1-2 gün içinde yayınlayacağım. 2. ve 3. video arasındaki hız farkını farkedeceksin. Aralarında muazzam hız farkı var. :D

Devrim

.
Alınan Beğeni
65
Ödül Puanları
28
Sağol kardeşim Allah razı olsun. Hız konusunda 2. video yayınladıktan sonra daha da optimize ettim, hala devam ediyorum. 3. video 1-2 gün içinde yayınlayacağım. 2. ve 3. video arasındaki hız farkını farkedeceksin. Aralarında muazzam hız farkı var. :D
deneme şansımız ne zaman olacak ? :D