Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Serverinize 130 Skilleri Sorunsuz Ekleme

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,166
Ödül Puanları
113
merhaba öncelikle linkleri yenilediğin için teşekkür ederim particles tarafında birkaç eksik efp dosyası mevcut elinde varmıdır Ekli dosyayı görüntüle 14438
isro data.pk2 ve particles kullansana en kolayından ? zaten birde icon olayı var o yüzden direk isro client indir ordan skil iconlarınıda al media klasöründen skill icon full çek

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Efp hatasını çözebilen yada bilen yardımcı olabilir mi yukarda paylaşılan hatanın aynısı, isro data map ve particles kullanıyorum ayrıca isro mediadan icon ve icon 64 ü komple patchledim yine aynı

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,899
Ödül Puanları
213
isro particles kullanıyorum.. Bazı efp'leri eksik kaldı sanırım.
Oyuna giriyorum sorun yok skillerlerde .. starta basınca bi sürü efp hatası veriyor.
Mevcutsa paylaşırsanız sevinirim.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,899
Ödül Puanları
213
Skillerin EFP dosyaları elinde olan var mı ?
Isro particles ve bi sürü 140 cap particles denedim sonuç yok!
Skiller çalışıyor yerlerine eklendi ama sorun sadece EFP

Xena

.
Alınan Beğeni
1,162
Ödül Puanları
93
Skillerin EFP dosyaları elinde olan var mı ?
Isro particles ve bi sürü 140 cap particles denedim sonuç yok!
Skiller çalışıyor yerlerine eklendi ama sorun sadece EFP
Sorunun skilleffect.txt içerisinde olabilir mi? Daha önce bende uğraştım. Misal fire bolt attack skill kullanırken staffı havada tutup dönüp vuruyor. Bu ayarlar hep skilleffect.txt içerisinden yapılıyor.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,899
Ödül Puanları
213
Sorunun skilleffect.txt içerisinde olabilir mi? Daha önce bende uğraştım. Misal fire bolt attack skill kullanırken staffı havada tutup dönüp vuruyor. Bu ayarlar hep skilleffect.txt içerisinden yapılıyor.
Evet, efp soruyor ve o animasyonun efpsi lazım bana ama isro efpleri ile isimleri değişik sanırım. Tek tek düzeltmek yerine animasyonları istiyorum. Kimsede yok sanırım

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.