Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Sıfır Altyapı (proje)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
Ha bu arada gameserver olsun shard olsun mysql ile haberlesirken o aradaki ağ inanılmaz lag sebebi olacaktır bunuda düşün öyle gir böyle bir projeye tekrar başarılar yolun açık olsun :)
bunuda düşündüm ağa zarar vermemesi için anlık yedekleme yapmıyacak artı oyunu alt küçük duruma düşürünce cpu değeride düşücek lakin efekt vb vb birikmeside olmayacak.

teşekkür ederim <3

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
93
bunuda düşündüm ağa zarar vermemesi için anlık yedekleme yapmıyacak artı oyunu alt küçük duruma düşürünce cpu değeride düşücek lakin efekt vb vb birikmeside olmayacak.

teşekkür ederim <3
Anlık yedeklemeden kastınız prosedür çalışması insert update gibi işlemlere delay koymayı düşünüyorsanız buda bug sebebi olacaktır :)

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
Anlık yedeklemeden kastınız prosedür çalışması insert update gibi işlemlere delay koymayı düşünüyorsanız buda bug sebebi olacaktır :)

hayır yedeği yönetici istediği zaman build edip alıcak böylece game mysql source anlık yerine istediği zaman yedek alıcak.

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
:D game serveri root/game locale dizininden cekiceğim sunucu ayrı dizin okuyacak mysql de ayrı dizin okuyucak SFTP sunucu tabanlı zaten

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
he şuda var kütüphane de dürüst olayım tam verimli değilim konuda bahsettiğim gibi dizin ve fonksiyon dizinleri değişebilir oda var. lakin mysql yanıltmayacaktır. db db nedir abi can çıkıyor :D

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
Yani şöyle olucak Moderatörüm @ServerEdit

Oyunun Tuş Fonksiyonlarını Efekt Fonksiyonlarını Map Vb Vb Server Sourceden ve Client'ten Çekecek

Oyunun Npc Quest Monster Yine Map Vb Vb Fonksiyonlarını game server /locale dizin artıcak

Oyunun MySQL'inde ise id şifre oyuncu bilgileri gm hesapları vb vb oyuncuyu bağlayan bütün veriler olucak

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
Zaten şuanda öyle.

en azından db db db die uraşmayız die düşünüyorum yanlış anlaşılmasın bu veritabanı ve bu motor benim çok garibime gitti :D oyunu başlat komutu vermek çok zor yedek almada zoruma geldi bu projeyi kesin urasıcam. çünkü silkroad'da öğrenmek istiyorum. ve tabi oynamak ve p'server açmak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.