Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Sıfır Altyapı (proje)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,166
Ödül Puanları
303
Sen bunları yapıcan, günlerini, haftalarını belki senelerini vericen ve bunu tanıtıp kendine server açıcan biri globalden "yardım var, gm yardım ediyor" diyecek ve oyun laps çürüyecek. :D
Uğraşmana değmez ama sen dilini öğrenicem, nasıl yapmış bi çançinçonlar diyorsan orası ayrı. Allah sabır ve kolaylıklar versin :D

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
Sen bunları yapıcan, günlerini, haftalarını belki senelerini vericen ve bunu tanıtıp kendine server açıcan biri globalden "yardım var, gm yardım ediyor" diyecek ve oyun laps çürüyecek. :D
Uğraşmana değmez ama sen dilini öğrenicem, nasıl yapmış bi çançinçonlar diyorsan orası ayrı. Allah sabır ve kolaylıklar versin :D

Onuda düşündüm forumdaşım gm hesaplarını fixliyeceğim ticaret yapamıyacak hiç birşekilde bir yere başkasının hesabına hem oyunda kod üzerinden hemde mysql üzerinden bile item gönderemiyecektir ayrıca gönderme işlemini eğer fonksiyon olarak yazamassam envanter log tutucak ve böylece ticaret geçmişini ürün geçmişini oyuncu görebilecek

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
Alt yapı bildiğiniz varsa bekliyorum arkadaşlar temizinden düzenlisinden klasörleri ayarlıyorum dizinleri bsd ye uyarlamadan önce derliyeceğim lakin zaman kaybetmek istemiroum kütüphane bilgisine kesinlikle ihtiyacım var :(

2191 2192

Son düzenleme:

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,166
Ödül Puanları
303
Onuda düşündüm forumdaşım gm hesaplarını fixliyeceğim ticaret yapamıyacak hiç birşekilde bir yere başkasının hesabına hem oyunda kod üzerinden hemde mysql üzerinden bile item gönderemiyecektir ayrıca gönderme işlemini eğer fonksiyon olarak yazamassam envanter log tutucak ve böylece ticaret geçmişini ürün geçmişini oyuncu görebilecek

Bunu kimseye anlatamazsın, logmuş mogmuş, hiç biri inanmaz. Tek bi gloya beynin kısa devre yapar. Bir çok bilgili arkadaş anlatmış sana durumu, vsro üstüne bu kadar zahmet etme. CSRO'ya uğraşırsan daha iyi olur senin adına. Vsro tamamen patlak bir piyasa. Tofaş gibi bişey :D

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
Bunu kimseye anlatamazsın, logmuş mogmuş, hiç biri inanmaz. Tek bi gloya beynin kısa devre yapar. Bir çok bilgili arkadaş anlatmış sana durumu, vsro üstüne bu kadar zahmet etme. CSRO'ya uğraşırsan daha iyi olur senin adına. Vsro tamamen patlak bir piyasa. Tofaş gibi bişey :D

hm eğer freebsd son sürüm 12.1 csro desteklerse büyük ihtimal destekler sadece yaptığım araştırmaya göre güclü görsel motor devralıyor sanırsam ?

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
.
.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
hm eğer freebsd son sürüm 12.1 csro desteklerse büyük ihtimal destekler sadece yaptığım araştırmaya göre güclü görsel motor devralıyor sanırsam ?
Hevesinizi kırmak istemem fakat, hali hazırda olan sistemde sizi iten şey ne ? Şuan %100 fix bir şekilde oyunu sağlayabiliyoruz. Open source olmasada artık 9 yılda kendini geliştirmiş filter sağlayıcıları var.
Yani bu sistemi dediğiniz yapıya geçirmek size ne katkı sağlayacak.

Silkroad ile gerçekten birşeyler yapmak istiyorsanız. Tercihinizi bence csro -r files üzerinden ilerletin.
Hatta o filesi geliştirmekte yetmeyecek, çünkü ücretsiz botu olmayan hiç bir silkroad filesi tutulmuyor.
Birde oyun üstüne mbot,sbot tarzı bir bot geliştirebilirseniz.
Bu size daha verimli geri dönüş sağlayacaktır.
Şunu da belirtmek isterim, asla işinizi, fikrinizi küçümsemiyorum.
Size daha sağlıklı yollar göstermeye çalısıyorum.
Başarılar..

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
Hevesinizi kırmak istemem fakat, hali hazırda olan sistemde sizi iten şey ne ? Şuan %100 fix bir şekilde oyunu sağlayabiliyoruz. Open source olmasada artık 9 yılda kendini geliştirmiş filter sağlayıcıları var.
Yani bu sistemi dediğiniz yapıya geçirmek size ne katkı sağlayacak.

Silkroad ile gerçekten birşeyler yapmak istiyorsanız. Tercihinizi bence csro -r files üzerinden ilerletin.
Hatta o filesi geliştirmekte yetmeyecek, çünkü ücretsiz botu olmayan hiç bir silkroad filesi tutulmuyor.
Birde oyun üstüne mbot,sbot tarzı bir bot geliştirebilirseniz.
Bu size daha verimli geri dönüş sağlayacaktır.
Şunu da belirtmek isterim, asla işinizi, fikrinizi küçümsemiyorum.
Size daha sağlıklı yollar göstermeye çalısıyorum.
Başarılar..

Mütevazi yorumunuz için teşekkür ederim
şöyle anlatmam gerekirse oyun algoritma olarak bana farklı geldi farklı gelmesinin amacı belki kütüphane üstünde tam bi bilgi verimim olmadığındanda olabilir lakin clientte bakınca ilerleme ve güncelleme işlevi aşırı saçma yani benim görüşüm.
motoru değiştirip işletim sistemini de değiştirip böylece geliştirmeye daha çok açık olucak oyunun ana fonksiyonları aşırı karışık herşey db den çekiyor ?
client source yi oyunun kemik yapısını bile db den build ediyorsun bana bu çok saçma geldi ?

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
Ve Rsa şifreleme kripto şifreleme uygulayacağım dizinler db üzerine olduğu için db üzerinden bilgi olarakda tam verimli değilim geliştirme fonksiyonlarım MySQL Üzerine böylece rahat bir şekilde katman atıp delmeden şifreleyebileceğim insanlar lisanslı hile almaktanda kurtulucak piyasadaki hile coderler şifrelemelerde zorlanıcak

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
.
.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Ve Rsa şifreleme kripto şifreleme uygulayacağım dizinler db üzerine olduğu için db üzerinden bilgi olarakda tam verimli değilim geliştirme fonksiyonlarım MySQL Üzerine böylece rahat bir şekilde katman atıp delmeden şifreleyebileceğim insanlar lisanslı hile almaktanda kurtulucak piyasadaki hile coderler şifrelemelerde zorlanıcak
Anladığım kadarıyla Silkroad Online yapısı hakkında bir bilginiz yok.
Anladığım kadarıyla sıfırdan yazmak istiyorsunuz. Fakat bunu yapmanız için ilk önce oyunu , sonrasında yapısını vesayre bir çok şey ögrenmeniz gerekiyor.
Bunun dışında da silkroad files yapısı gereği hiç bir şekilde hile çalıştırmamaktadır.
En fazla soketler üzerinden zararlı paket yollabiliyorsunuz. Onu da zaten bağlantı arasındaki filterlar engelliyor.
Benden tavsiye daha farklı şeylere yönelebilirsiniz. Filter gibi.
Fakat dediğim gibi önce yapıyı ögrenmeniz gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.