Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Silkroad Oynamaya Ne Zaman Başladınız ?

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
İlk olarak Oasis (2006 olması gerek. O isyaturu'ya selamlar.) daha sonra Babel ( en çok bulunduğumuz server. burdaki isyutaru'u da az taklamakana lurelemedik:D ) daha sonra Hercules (NEW) yazardı ilk çıktığında orada oynamıştım. Bu 3 server benim için çok önemli oldu. Ah eski zamanlar nerde o güneler..
Benim başladığımda forumlarda daha yeniydi bu oyun. Bir çok internet kafeye biz getirdik.
CS 'den Silkroada döndürdüğüm bir sürü kişi vardı :D

Ahah dur :D
2012 de video atmışım onları buldum :D Komedi ya 🤩

Videolar tabikide kalitesiz :D O zaman video edit pek yapamıyordum. İkisi de Babel

O Legend +12 Staffım çalınmıştı. :(

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,990
Ödül Puanları
113
İlk olarak Oasis (2006 olması gerek. O isyaturu'ya selamlar.) daha sonra Babel ( en çok bulunduğumuz server. burdaki isyutaru'u da az taklamakana lurelemedik:D ) daha sonra Hercules (NEW) yazardı ilk çıktığında orada oynamıştım. Bu 3 server benim için çok önemli oldu. Ah eski zamanlar nerde o güneler..
Benim başladığımda forumlarda daha yeniydi bu oyun. Bir çok internet kafeye biz getirdik.
CS 'den Silkroada döndürdüğüm bir sürü kişi vardı :D

Ahah dur :D
2012 de video atmışım onları buldum :D Komedi ya 🤩

Videolar tabikide kalitesiz :D O zaman video edit pek yapamıyordum. İkisi de Babel

Ahhhh intro sarkisi duygulandim :/ Birde her silkroad oyuncusun klasik videolarina girisi olan mukemmel devilin skilini basmasi 😭😭 gercekten cok guzel zamanlardi :/

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Ahhhh intro sarkisi duygulandim :/ Birde her silkroad oyuncusun klasik videolarina girisi olan mukemmel devilin skilini basmasi 😭😭 gercekten cok guzel zamanlardi :/
Sorma ya meşurdu o valla ben bile onu yapmıştım.. Ama mükemmel zamanlardı. Hiç pişmanlık duymadım. Hep zevk aldım şu oyundan hala daha az çok eski zevkleri tatmaya çabalıyorum.

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,990
Ödül Puanları
113
Sorma ya meşurdu o valla ben bile onu yapmıştım.. Ama mükemmel zamanlardı. Hiç pişmanlık duymadım. Hep zevk aldım şu oyundan hala daha az çok eski zevkleri tatmaya çabalıyorum.
Ya bazen cidden canim istemediginde soyle 1 hafta filan oynamiyorum sonra kendimi sorguluyorum neden oynamiyorsun diye tekrar basladiktan sonra sanki 9 10 sene onceki zevki tekrar hissediyorum. Boyle bir bagimlilik yok :D

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Ya bazen cidden canim istemediginde soyle 1 hafta filan oynamiyorum sonra kendimi sorguluyorum neden oynamiyorsun diye tekrar basladiktan sonra sanki 9 10 sene onceki zevki tekrar hissediyorum. Boyle bir bagimlilik yok :D
Aslında ben hala oynuyorum fakat çok sık değil. Isro şu haliyle bile aslında oynamak canım istemiyor değil. Kaç kez girmeye çalıştım. 4-5 tane char sokamıyorum partide Aşırı dolu server bir dc yediğinde girmesi kaç saati alıyor. Doğal olarak çok sıkıntı. Yoksa kurucam partiyi kasılsın 24/7 :D

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,990
Ödül Puanları
113
Aslında ben hala oynuyorum fakat çok sık değil. Isro şu haliyle bile aslında oynamak canım istemiyor değil. Kaç kez girmeye çalıştım. 4-5 tane char sokamıyorum partide Aşırı dolu server bir dc yediğinde girmesi kaç saati alıyor. Doğal olarak çok sıkıntı. Yoksa kurucam partiyi kasılsın 24/7 :D
Gecen gun deniyeyim dedim bende premium falan yok tabi oylesine yeni char acip en azindan bir zevk olsun diye girecektim. Feronia serverini deniyeyim dedim 692 kisi sira var dedim herhalde 140 cap oldugundan sonra baska bir server daha denedim ondada basta 15 kisi sira var gozukurken bir Anda 250ye filan yukseldi direk uninstall ettim oyunu :(

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,914
Ödül Puanları
213
2005 şubat veya mart ayları. Arkadaş grubumuzda Ali isimli bir fırlama CD'ye çekmiş getirmişti. Xian'da başladık.. kalabalık olduğuna karar verdiğimizde Alp's serverına geçtik. Mars açıldığında orada devam ettik. 90-100-110 derken 120 capi hiç oynamadık. Şimdiki aklım olsa hiç başlamazdım bu oyuna.
İlk karakterim Berkesuda, %50 int %50 str sword sheild bow heuksal.
İkinci karakterim Str Bow
3. Karakterim StrGirl isimli bir glavie char. 61 levele elle kastıktan sonra oyun parası karşılığı satıp Blade charıma set almıştım. Resmen king olmuştu.. Grand HACI_YATMAZ yazmıştık.
Son karakterim avrupa geldilkten sonra Gazelle olmuştu. 50 TL ye arkadaşa satıp oyunu bırakmıştım. 1 sene sonra char kasılmıştı iyice ve 50 TL verip geri almıştım arkadaştan.
Sonra bir warrior kasıp güzel fiyata satıp bırakmıştım her şeyi. 120 hiç oynamadım.
Dedim ya... şimdiki aklım olsa asla başlamazdım :)

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,990
Ödül Puanları
113
2005 şubat veya mart ayları. Arkadaş grubumuzda Ali isimli bir fırlama CD'ye çekmiş getirmişti. Xian'da başladık.. kalabalık olduğuna karar verdiğimizde Alp's serverına geçtik. Mars açıldığında orada devam ettik. 90-100-110 derken 120 capi hiç oynamadık. Şimdiki aklım olsa hiç başlamazdım bu oyuna.
İlk karakterim Berkesuda, %50 int %50 str sword sheild bow heuksal.
İkinci karakterim Str Bow
3. Karakterim StrGirl isimli bir glavie char. 61 levele elle kastıktan sonra oyun parası karşılığı satıp Blade charıma set almıştım. Resmen king olmuştu.. Grand HACI_YATMAZ yazmıştık.
Son karakterim avrupa geldilkten sonra Gazelle olmuştu. 50 TL ye arkadaşa satıp oyunu bırakmıştım. 1 sene sonra char kasılmıştı iyice ve 50 TL verip geri almıştım arkadaştan.
Sonra bir warrior kasıp güzel fiyata satıp bırakmıştım her şeyi. 120 hiç oynamadım.
Dedim ya... şimdiki aklım olsa asla başlamazdım :)
Acikcasi bende ayni karardayim. Silkroad'a baslamadan once abimle Warcraft III : Frozen Throne Oynardik. Abim silkroad da goldbot mevzusu basladiktan sonra oyunu birakip dota 1 oynardi. Ben tabi o zamanlar Boyle grafigi ve gameplayi olan bir oyun olunca birakamadim fakat Halen zevkle oynuyorum ama hayatimi yok etti diye bilirim.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.