Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Silkroad Oynamaya Ne Zaman Başladınız ?

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,941
Ödül Puanları
113
--> Herkese Merhaba Bugünde Böyle Bir Konu Açayım İstedim :)

--> Ben Silkroad'a Abimin Oynamasıyla Başladım Yaklaşık 12-13 Sene Önce Başladım
--> İlk Oynadığım Server Gaia'ydi

--> Siz Hangi Sunucuda Başladınız?
silkroad-sro-online-10-silk-satin-al-durmaplay.jpg

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
509
Ödül Puanları
93
İlk başladığımda 70 Captı seneyi hatırlamıyorum çok küçüktüm doğru düzgün skilleri bile vermeyi bilmiyorduk :D

Alınan Beğeni
125
Ödül Puanları
43
Hercules serverinde oynuyordum. Ben sürekli pvp yapardım fakat abim kokoru-ong partilerde kasılırdı ve ben pot param bittikçe ondan isterdim. Acı acı gülümseten güzel günler...

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,941
Ödül Puanları
113
Hercules serverinde oynuyordum. Ben sürekli pvp yapardım fakat abim kokoru-ong partilerde kasılırdı ve ben pot param bittikçe ondan isterdim. Acı acı gülümseten güzel günler...
😂😂 Cok iyi ya :)

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
İlk Pacific de sonra Athens de oynadım. 70 cap tı sanırım o zaman oynayamadım param yoktu :D hep izledim 80 cap gelince kafelere 007 kurdum çarları çalınca bida kafeye almadılar ama yılmadım :D

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,941
Ödül Puanları
113
İlk Pacific de sonra Athens de oynadım. 70 cap tı sanırım o zaman oynayamadım param yoktu :D hep izledim 80 cap gelince kafelere 007 kurdum çarları çalınca bida kafeye almadılar ama yılmadım :D
Bende Ilk defa silk cekmistim gidip angel avatar almistim. Eve giderken bir heyecan basmisti ertesi gun Chara girdikten sonra avatar filan calinmisti ustune Chari delete yapip birakmislar cok uzulmustum :/

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Bende Ilk defa silk cekmistim gidip angel avatar almistim. Eve giderken bir heyecan basmisti ertesi gun Chara girdikten sonra avatar filan calinmisti ustune Chari delete yapip birakmislar cok uzulmustum :/
Bi 10 sene oldu semtimizde ilk 56 lv bladeri ben çalmıştım başka semtteki kafeden :D onu da benden zorla aldılar :D Sonra ortak oldum sbot silk gold falan çektik 90 küsür levele kastık 2 günde 1 lv öyle öyle buralara kadar geldik şimdi server kurup edit yapıyoruz :D

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,941
Ödül Puanları
113
Bi 10 sene oldu semtimizde ilk 56 lv bladeri ben çalmıştım başka semtteki kafeden :D onu da benden zorla aldılar :D Sonra ortak oldum sbot silk gold falan çektik 90 küsür levele kastık 2 günde 1 lv öyle öyle buralara kadar geldik şimdi server kurup edit yapıyoruz :D
O kadar cok degistiki gercekten eskiden oynardik simdi derinlerine kadar arastiriyoruz :)

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
İlk olarak Oasis (2006 olması gerek. O isyaturu'ya selamlar.) daha sonra Babel ( en çok bulunduğumuz server. burdaki isyutaru'u da az taklamakana lurelemedik:D ) daha sonra Hercules (NEW) yazardı ilk çıktığında orada oynamıştım. Bu 3 server benim için çok önemli oldu. Ah eski zamanlar nerde o güneler..
Benim başladığımda forumlarda daha yeniydi bu oyun. Bir çok internet kafeye biz getirdik.
CS 'den Silkroada döndürdüğüm bir sürü kişi vardı :D

Ahah dur :D
2012 de video atmışım onları buldum :D Komedi ya 🤩

Videolar tabikide kalitesiz :D O zaman video edit pek yapamıyordum. İkisi de Babel

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.