Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü vsro 10 farklı good bless ekledim ama oyunda yada gm consele de görünmüyor Help

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
selamun aleyküm arkadaşlar bu forumda bulunan 10 farklı goldbless ekledim ama ne gm conselede görünüyor nede oyunda
burdaki olanları ekledim ama oyunda görünmüyor yardımcı olursanız sevinirim saygı değer yöneticilerimiz

test1.png

test2.png
test3.png

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
sen şimdi yapman gereken şey
srdbmedia mı veya

dbtomedia mı ne kullanıyorsan

onu çalıştırıp ondan çıkan klasöre gidip
en son itemdata_xxxxxx.txt hangisiyse onu açıp en alta inip ss atarmısın.
hocam ben yeni başladım bu işede pek fazla bilgim yok tw versem zamanın varsa yardımcı olur musun

Oyla 0

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,436
Ödül Puanları
93
Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Önemli olan kendin öğrenmen verdiğim konudakini indir sunucuna vSRO Paylaşım - DB to media 1.7 bu program Databasene eklediklerini cliente atman için gereken dosyaları çıkartıyor bunu izle burdada nasıl patch atıcağını gösteriyor
tamam hocam çok teşekkür ederim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

hyr

txt den istediğim resmi ekle mesajımı alıntılayıp.
Adsız.png
hocam burada

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Media.pk2 içerisine atacaksın kardeşim bu yüzden konsolda görünmüyor clientte verisi olmadığı için.
Abi Db2media ile dosyaları aldım Pach attim bu sefer oyun çökmeye başladı sanırım baya detaylı bir işlem mantığı bir türlü çözemedim Sorunu çözemedim ekleme yapamadım Sonra Eski yedek db yükledim sanırım ekleme yapamicam baya zorlu

Oyla 0

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,436
Ödül Puanları
93
Abi Db2media ile dosyaları aldım Pach attim bu sefer oyun çökmeye başladı sanırım baya detaylı bir işlem mantığı bir türlü çözemedim Sorunu çözemedim ekleme yapamadım Sonra Eski yedek db yükledim sanırım ekleme yapamicam baya zorlu
skillefectin içine atılması gerekenler var attın mı

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.