Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü vsro 10 farklı good bless ekledim ama oyunda yada gm consele de görünmüyor Help

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
selamun aleyküm arkadaşlar bu forumda bulunan 10 farklı goldbless ekledim ama ne gm conselede görünüyor nede oyunda
burdaki olanları ekledim ama oyunda görünmüyor yardımcı olursanız sevinirim saygı değer yöneticilerimiz

test1.png

test2.png
test3.png

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
skillefectin içine atılması gerekenler var attın mı
Hocam herşeyi yapmıştım bir eksik Db2media ile pach yapmamış tım onu Yapınca oyun hiç açılmaz oldu sürekli dump vermeye başlamıştı bu yüzden bıraktım eski yedek db yükledim baya zorlu bir şey olsa gerek iyice öğrenmeyi düşünüyorum

Oyla 0

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,438
Ödül Puanları
93
Hocam herşeyi yapmıştım bir eksik Db2media ile pach yapmamış tım onu Yapınca oyun hiç açılmaz oldu sürekli dump vermeye başlamıştı bu yüzden bıraktım eski yedek db yükledim baya zorlu bir şey olsa gerek iyice öğrenmeyi düşünüyorum
Oyunmu da dc mi verdi gameserver mi açılmadı

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
tekrar dene bakalım o dosyalar sorunsuz daha önce kullanmıştım
Hocam yapamıyorum 1 2 haftadır ne yaptım ise olmadı İyice anlamaya çalışıyorum Db2media ile client pach verince çökme oluyor oyun start diyorum açılırken çöküyor birşeyler bozuluyor sanırım

Oyla 0
Alınan Beğeni
580
Ödül Puanları
93
Hocam yapamıyorum 1 2 haftadır ne yaptım ise olmadı İyice anlamaya çalışıyorum Db2media ile client pach verince çökme oluyor oyun start diyorum açılırken çöküyor birşeyler bozuluyor sanırım
bazı clientlerde dbtomedia sıkıntı çıkarıyor neyi update ettiğine bağlı hepsini birden mi update verdiriyorsun yoksa lazım olanları çekerek mi yapıyorsun

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,214
Ödül Puanları
113
bazı clientlerde dbtomedia sıkıntı çıkarıyor neyi update ettiğine bağlı hepsini birden mi update verdiriyorsun yoksa lazım olanları çekerek mi yapıyorsun
300000 kayıt var kim bilir hangi bozuk db clean kullanın acemilik dönemlerinde diyoruz gidip cafcaflı db kullanıyorlar

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Hepsini bir update etmiştim bu yüzden de olabilir eklediğim Gold bless için hangilerini eklemem gerekiyor
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

300000 kayıt var kim bilir hangi bozuk db clean kullanın acemilik dönemlerinde diyoruz gidip cafcaflı db kullanıyorlar
Hocam kullandığım db 2016 ya ait en sorunsuz db

Oyla 0
Alınan Beğeni
580
Ödül Puanları
93
Hepsini bir update etmiştim bu yüzden de olabilir eklediğim Gold bless için hangilerini eklemem gerekiyor
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Hocam kullandığım db 2016 ya ait en sorunsuz db
hepsini update verdirme ihtiyacın olan şeyleri update verdir genelde @EfsaneSro dediği gibi böyle hatalar yapılıyor
böyle konularda clean sıfırdan db kullanmanı tavsiye ederim eğer kendini geliştirmek istiyorsan

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.