Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
18
Herkese Merhaba!

Sevgili Vsro.ORG Ailesi forumumuzda hali hazırda paylaşılan "Amalrun" , "Angel Spirit" dosyalarını eksik ve yetersiz paylaşıldığını farkettim.

Vsro.ORG üyelerimiz için tamamıyla sorunsuz ve her şekliyle test edilmiş bir "Amalrun" "Angel Spirit" paylaşmaktayım.

Not : Paylaşılan "Amalrun" sadece Vsro.ORG Üyeleri için yapılmıştır.

Not 2 : Paylaşımı yaparken Üniversite de olduğumdan ötürü "Video" ve "Görsel" paylaşamıyorum. Eve geçtiğimde konu içerisinde her detayına kadar videosunu da sizler için paylaşacağım hem "Male" hem "Female" olacak şekilde.

Ekli dosyayı görüntüle 17057

Paylaşım Adı:​
vSro Amalrun by AleriyaSama​
Paylaşım İçeriği:​
Prosedür, Dosya, Template, Query vb.​
Download:​
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***​
VirüsTotal:​
Not : "TXT" dosyasından başka bir şey olmadığı için paylaşmıyorum. Virüs yoktur merak etmeyin.​
teşekkürler eline sağlık

Xena

.
Alınan Beğeni
1,171
Ödül Puanları
93
Teşekkürler emeğine sağlık.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
634
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
İndirip ekleyim bakalım :) eline saglık
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

_RefSkillByItemOptLevel (Devil Kısmı İçin) burada SkillID atlama olmuş gözden kaçıranlar olur bilginiz olsun 2 ıd atlanmış burda

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
3,008
Ödül Puanları
113
İndirip ekleyim bakalım :) eline saglık

_RefSkillByItemOptLevel (Devil Kısmı İçin) burada SkillID atlama olmuş gözden kaçıranlar olur bilginiz olsun 2 ıd atlanmış burda
Konu içerisinde belirttim özellikle ayrıca ignore attack kısmında skilleffect için extradan uğraşılmaması için bir tane daha extradan ignore skill eklemedim her amalrun için

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
634
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Konu içerisinde belirttim özellikle ayrıca ignore attack kısmında skilleffect için extradan uğraşılmaması için bir tane daha extradan ignore skill eklemedim her amalrun için
fakat dikkat edersen refskill ID si atlamıssın 2 ID yi

2 ID ekstradan refskillde olmayan ID eklemissin birisi eklerken refskillıd lerinden 2 tanesi olmayacak fazladan yanlıs girmissin

ben şuanda ekledim şimdi test edicem

Şuanda garip kısmı devil çalışıyor sorunsuz bir şekilde sadece altındaki degişim iconu çıkmadı sanırım skilleffect ile alakalı :D

Ekran görüntüsü 2024-01-08 203946.png

Skilleffect kısmın crash veriyor

dstung

.
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8
Herkese Merhaba!

Sevgili Vsro.ORG Ailesi forumumuzda hali hazırda paylaşılan "Amalrun" , "Angel Spirit" dosyalarını eksik ve yetersiz paylaşıldığını farkettim.

Vsro.ORG üyelerimiz için tamamıyla sorunsuz ve her şekliyle test edilmiş bir "Amalrun" "Angel Spirit" paylaşmaktayım.

Not : Paylaşılan "Amalrun" sadece Vsro.ORG Üyeleri için yapılmıştır.

Not 2 : Paylaşımı yaparken Üniversite de olduğumdan ötürü "Video" ve "Görsel" paylaşamıyorum. Eve geçtiğimde konu içerisinde her detayına kadar videosunu da sizler için paylaşacağım hem "Male" hem "Female" olacak şekilde.

Ekli dosyayı görüntüle 17057

Paylaşım Adı:​
vSro Amalrun by AleriyaSama​
Paylaşım İçeriği:​
Prosedür, Dosya, Template, Query vb.​
Download:​
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

*** Hidden text: cannot be quoted. ***​
VirüsTotal:​
Not : "TXT" dosyasından başka bir şey olmadığı için paylaşmıyorum. Virüs yoktur merak etmeyin.​
thanks u

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.