Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,010
Ödül Puanları
214
ref skill tablosunda param2 değeri 1936945013 olan skiller mob cağırma skilleridir, Bu skilin hemen yanında olan Param3 stunu içinde cağırılıcak mob un commondaki ıd si olur
devamında hangi tür mob cağıracağı uniq elite giant vs ve kac adet mob cağıracağı bilgisi olur.

refobjcchar tablosunda ilgili uniquenin default skill stunlarından bu param ile baslıyan skilleri bulabilirsin yada direk bu skili editleyerek cağırılıcak mob'ıd sini istediğin mob!un common ID'sini yaparsan istediğin sonuca ulaşmış olursun.
101

Resimde görüldüğü gibi param2 değerine sahip olan kolonları görüyorsun Basic_Name stunu içindeki % değeleri mob o % deye geldiği zaman atacağı elite vs gıantları param3 stunun çekerek işlemini gerçekleştiriyor.

102

yolu gösterdim gerisi sende..

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
kusura bakmayında bi sorum daha var bu kodları sql exel veya başka programla nasıl yapıştırabilirim tek tek elle zor oluyor arada yanlış yazmalarım oluyor? daha bu işe yeni girdim :)

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
622
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Tab'lar yüzünden kopyala-yapıştır sorun olabilir tablar'ı dogru düzeyde yaptıgınızda rahat kopyala yapıştır oluyor tablolar.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
622
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
nasıl yapıcam onu kodları excel atıp ordan ınportmu yapıcam?
Hayır şimdi girdileri SQL Server'deki tablolara yapıştıramıyorsanız Tab'larda sorun vardır tablar 1 tab boşluklu olması lazım

Ü

Üye silindi 92

nasıl yapıcam onu kodları excel atıp ordan ınportmu yapıcam?
ben direk başka bir dbden excele yapıştırıp sonra excelden toplu isim değiştirip ekliyorum tab sorunu falan olmuyor ? sıkıntı nerde sizin acaba ? petleri avatarları falan öyle toplu şekilde ekliyebiliyorum

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
ben direk başka bir dbden excele yapıştırıp sonra excelden toplu isim değiştirip ekliyorum tab sorunu falan olmuyor ? sıkıntı nerde sizin acaba ? petleri avatarları falan öyle toplu şekilde ekliyebiliyorum
sorunum mesala bu kodları _ref skill e gireceğim bunu tek tek elle değilde excel e kopyalayıp nasıl sql server _refskill e nasıl ekleyebilirim.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Ü

Üye silindi 92

sorunum mesala bu kodları _ref skill e gireceğim bunu tek tek elle değilde excel e kopyalayıp nasıl sql server _refskill e nasıl ekleyebilirim.
basit senin refskildeki bir tane tablonu kopyalıyacaksın sonra onu en başa koy yukardaki satırın sonra mesela onun böyle farzedelim
1 36856 0 MSKILL_ARABIA
senin düzelteceğinide böyle farzedelim
1 46856 0 MSKILL_ARABIA

şimdi senin yapacağın üstekinin 1 den sonraki ve 3 'ile arasındaki boşluğu kopyalaman ardından
aşağıdaki 1 ile 4 arasındaki boşluğuda notepad++ ile seçip senin kopyaladığın 1. deki boşluğu değiştirilecek yere yazıp tümüne yapıştır diyeceksin ve düzelecek :)
resme bak anlarsın belki umarım
1 taneyi göreceksin resimde onu örnek olarak yaptım bunu kaç tane eklersen ekle yapabilirsin :D

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    130.6 KB · Görüntüleme: 16
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.