Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
basit senin refskildeki bir tane tablonu kopyalıyacaksın sonra onu en başa koy yukardaki satırın sonra mesela onun böyle farzedelim
1 36856 0 MSKILL_ARABIA
senin düzelteceğinide böyle farzedelim
1 46856 0 MSKILL_ARABIA

şimdi senin yapacağın üstekinin 1 den sonraki ve 3 'ile arasındaki boşluğu kopyalaman ardından
aşağıdaki 1 ile 4 arasındaki boşluğuda notepad++ ile seçip senin kopyaladığın 1. deki boşluğu değiştirilecek yere yazıp tümüne yapıştır diyeceksin ve düzelecek :)
resme bak anlarsın belki umarım
1 taneyi göreceksin resimde onu örnek olarak yaptım bunu kaç tane eklersen ekle yapabilirsin :D
çok teşekkürler. :)

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
SRO_VT_SHARD da refobjcommon,refobjchar,refskill kodları işleyice böyle hatalar alıyorum tablolara bağlantı kurmuyor.
yaptığım işlem excele verileri çekip veri ekleyip sro_vt_shard daki tabloyu silip yeni tabloyu güncelliyorumm aynı isimle _RefObjChar vb tablo isminde de yanlış yazmıyorum fakat bu hataları alıyorum. :(

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
120

konsoldan kido kodunu yazıyorum direk oyundan atıyor gameserver de bu hata veriyor.

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
> bunu patchle sorun ortadan kalkar gece gece datayı çektirdin bana =)
eyvallah sağolasın ama uyuşmadı senin dosyalar. benim dosyalarla 110 lv filan ayarlamıştım hp si filan yüksek AnqeLShate ayarlarından yapmıştım local server 110vap olduğundan pacth yapınca smc yapıyor sro client update hata verdi pk2 editörle attım ondada hata aldım son
olarak elle tek tek data dosyasona kopyaladım olmadı senin data lar 120 cap uyarlı galiba onun için hata aldım.Vakit ayırıp hatamda yardımcı olmaya çalıştığınız için çok teşekkür ediyorum hepinize.İyi Forumlar

Ekli dosyalar

• kidemonas ayar.rar
    349.9 KB · Görüntüleme: 18
Ü

Üye silindi 92

eyvallah sağolasın ama uyuşmadı senin dosyalar. benim dosyalarla 110 lv filan ayarlamıştım hp si filan yüksek AnqeLShate ayarlarından yapmıştım local server 110vap olduğundan pacth yapınca smc yapıyor sro client update hata verdi pk2 editörle attım ondada hata aldım son
olarak elle tek tek data dosyasona kopyaladım olmadı senin data lar 120 cap uyarlı galiba onun için hata aldım.Vakit ayırıp hatamda yardımcı olmaya çalıştığınız için çok teşekkür ediyorum hepinize.İyi Forumlar
çözebildinmi sorunu direk db kurup alsana dosyaları ordan ? pvp dblerin hepsinde kidemonas var ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.