Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü vSRO C9 hatası alıyoruz

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Local den giriş yapıyorum. Fakat dışardan giriş sağlanıldığında c9 hatası alıyoruz.
Agentte ise token time out hatası alıyorum.
Portlar açık

Yardımcı olursanız sevinirim.

myigit

.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
3
Bilgisayarım(sağ tık)>yönet>aygıt yöneticisi>eylem>eski donanım ekle>ileri>listeden seçeceğim>ileri>ağ bağdaştırıcıları>microsoft-microsoft KM-TEST Geri döngü bağdaştırıcısı(loopback)>ileri>ileri>son (loopback kurulumu diye internette aratırsanız, yazdığım adımların anlatımları mevcut.)
Denetim masası>Ağ ve paylaşım merkezi>ethernet2>özellikler>internet iletişim protokolü 4 aşağıdaki ip adresini kullanın.
Dış dünyaya açılan ip adresinizi buraya girip tamam dedikten sonra. server dosyalarına dış dünyaya açılan ip adresinizi yazabilirsiniz cert hatası vermez. Sunucu ise kontrol paneli, ev bilgisayarı ise modem ayarlarından ilgili portlarınızı da açarsanız, C9 hatası almadan herkes oyununuza girebilir.
Kullanıcı adı şifreyi girince, gateway bize bi paket gönderir, burada bağlantı kurcağımız ip adresi yazar. Bizim launcher de bu ip adresine bağlanmaya çalışır, ama yerel olduğu için bağlanamaz, C9 hatası alırız. agent server da bizi bekler ama biz gelmeyiz, timeout token hatası verir, bekledim gelmedin der. sunucu içine yazdığımız ip adresleri dış dünyaya açılan ip adresleri olursa, bu sıkıntılar yaşanmaz. Loopback iki ip adresini aynı ip imiş gibi kullanmamıza olanak sağlar.

Son düzenleme:
Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
Bilgisayarım(sağ tık)>yönet>aygıt yöneticisi>eylem>eski donanım ekle>ileri>listeden seçeceğim>ileri>ağ bağdaştırıcıları>microsoft-microsoft KM-TEST Geri döngü bağdaştırıcısı(loopback)>ileri>ileri>son (loopback kurulumu diye internette aratırsanız, yazdığım adımların anlatımları mevcut.)
Denetim masası>Ağ ve paylaşım merkezi>ethernet2>özellikler>internet iletişim protokolü 4 aşağıdaki ip adresini kullanın.
Dış dünyaya açılan ip adresinizi buraya girip tamam dedikten sonra. server dosyalarına dış dünyaya açılan ip adresinizi yazabilirsiniz cert hatası vermez. Sunucu ise kontrol paneli, ev bilgisayarı ise modem ayarlarından ilgili portlarınızı da açarsanız, C9 hatası almadan herkes oyununuza girebilir.
Kullanıcı adı şifreyi girince, gateway bize bi paket gönderir, burada bağlantı kurcağımız ip adresi yazar. Bizim launcher de bu ip adresine bağlanmaya çalışır, ama yerel olduğu için bağlanamaz, C9 hatası alırız. agent server da bizi bekler ama biz gelmeyiz, timeout token hatası verir, bekledim gelmedin der. sunucu içine yazdığımız ip adresleri dış dünyaya açılan ip adresleri olursa, bu sıkıntılar yaşanmaz. Loopback iki ip adresini aynı ip imiş gibi kullanmamıza olanak sağlar.
Teşekkürler bugün gün içerisinde deneyeceğim

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
Olayı tamamen çözdüm yakın zamanda bu konu ile ilgili anlatım yapıcam

Oyla 0

mwxa

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Merhaba,

Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim.

@myigit dediği gibi Windows loopback ile sorun çözülmüş olup test sağlanmıştır. Yapamayan arkadaşların mesaj atması durumunda yardımcı olunur.

Herkese iyi çalışmalar.

Oyla 0
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Merhaba,

Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim.

@myigit dediği gibi Windows loopback ile sorun çözülmüş olup test sağlanmıştır. Yapamayan arkadaşların mesaj atması durumunda yardımcı olunur.

Herkese iyi çalışmalar.
hocam bendede aynı sıkıntı var bağlanıp bakmanız mümkün mü

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.