Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Paylaşım - Wanted Hero Mode Sistem !!

Bu konu içerisinde wanted için atılan notice sistemi var, insert into girdisi mevcut.
Onu inceleyip bakabilirsin.
İnanmak başarmanın yarısıdır hem item ismini değilde açıklamasını değiştirip istediğimi yazdırıyorum hemde pm'den noticeye çevirdim çok uğraştım ama sonunda sadece bir yol göstermeyle yaptım gerçekten insan mutlu oluyormuş aklımda hala bir kaç soru var müsait olursanız hazır değil ama sadece gösterceğiniz yolda ben çabalayım bulmak isterim, teşekkürler
3658
@Economist @Sieger Yapmak istediğim şey bilmiyorum ihtimali var mı mesela kutudan reverse, global gibi biraz daha iyi sayılmıcak item çıktığında kişiye özel pm gitsin istiyorum tamam burası ayarlanır zor olan ise sun boxtan sun çıktığında ve ya çıkmadığında açan karakterin ismini nasıl genel notice ile yapabilriz notice attırma kısmınıda yapıyorum sadece açan karakterin ismi yazsın istiyorum mesela
EmreArtukk Ne yazık ki sun box'tan bir şey kazanamadı.
Süper! EmreArtukk Sun Box'tan 1 adet 11 dg Sun Bow kazandı !

Son düzenleme:

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,148
Ödül Puanları
303
İnanmak başarmanın yarısıdır hem item ismini değilde açıklamasını değiştirip istediğimi yazdırıyorum hemde pm'den noticeye çevirdim çok uğraştım ama sonunda sadece bir yol göstermeyle yaptım gerçekten insan mutlu oluyormuş aklımda hala bir kaç soru var müsait olursanız hazır değil ama sadece gösterceğiniz yolda ben çabalayım bulmak isterim, teşekkürler
Ekli dosyayı görüntüle 3658
@Economist @Sieger Yapmak istediğim şey bilmiyorum ihtimali var mı mesela kutudan reverse, global gibi biraz daha iyi sayılmıcak item çıktığında kişiye özel pm gitsin istiyorum tamam burası ayarlanır zor olan ise sun boxtan sun çıktığında ve ya çıkmadığında açan karakterin ismini nasıl genel notice ile yapabilriz notice attırma kısmınıda yapıyorum sadece açan karakterin ismi yazsın istiyorum mesela
EmreArtukk Ne yazık ki sun box'tan bir şey kazanamadı.
Süper! EmreArtukk Sun Box'tan 1 adet 11 dg Sun Bow kazandı !

Char adını alacağın bir değişken tanımlacayaksın. (declare)
Bu değişkene göre de notice prosedürünü düzenleyeceksin.

Memati

.
Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
8
Çok güzel bir paylaşım olmuş. Bunu orjinal'de ekli olan Giftbox üzerine yapabilirmiyiz.

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
:

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bu prosedurde box_ıd yerine scroll ıd si mi yazmamız gerekiyor yoksa herhangi bir item olur mu ?

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Şöyle bir sorunum var arkadaşlar bu kodları kullanarak sorunsuz ekledim lakin 6 item olduğu halde genelde ilk 3 itemi veriyor diğerlerini vermiyor nasıl düzeltebilirim?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.