Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Şöyle bir sorunum var arkadaşlar bu kodları kullanarak sorunsuz ekledim lakin 6 item olduğu halde genelde ilk 3 itemi veriyor diğerlerini vermiyor nasıl düzeltebilirim?
Box ıd yerine ne yazmamız gerekiyor ?

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,146
Ödül Puanları
303
Şöyle bir sorunum var arkadaşlar bu kodları kullanarak sorunsuz ekledim lakin 6 item olduğu halde genelde ilk 3 itemi veriyor diğerlerini vermiyor nasıl düzeltebilirim?
Ratio kısmının toplamı 1'e denk gelmesi gerekli.

Yani 5 item ekledin diyelim.
Oranları örnek şu şekilde olmalı;
0,2 - 0,2 - 0,2 - 0,2 - 0,2

Bu oranları toplayınca 1 ediyor.
Ratio kısmında ki rateleri hesaplayıp hangisinin çok, hangisinin imkansıza yakın çıkmasını istiyorsan ona göre ayarla ve ratio kısmını toplayıp 1'e eş değerle.

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
:D :D :D box id dediğiniz ne işte ben kafada öyle bir şey kurguladım ki :D öyle olmayadabilir.Benim düşündüğüm oraya hangi itemi yazarsak scroll şeklinde oluyor.Yoksa box itemi diye bir şey mi var ? yada herhangi bir scroll mu yazmamız gerekiyor ? bilmeyince böyle oluyor işte :D

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,043
Ödül Puanları
93
Boxları Kullandığımda itemler Sorunsuz geliyor Fakat Her Box Açtığımda Game Server' de Böyle bir hata oluşuyor sebebi nedir ?
Senua

Screenshot_1.png

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,146
Ödül Puanları
303
stockable item count 0 diyor, stoklanabilir item sayısında sorun var.

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,146
Ödül Puanları
303
verdirdiğin itemlerin stacklarını ve verdirdiğin adetlerine bak.
toplu işlem yapmak yerine sadece 1 item ekle, aynı hata devam ediyorsa sorun farklı yerdedir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.