Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
rebels reklam
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
arkadaşlar vsro clean db kurdum onun üzerinden nasıl itemleri ekleyebilirim 10 dg var en son kod yazınca geliyor. 16 dgye kadar eklemek istiyorum öğrenerek neler gerekiyor gerekli dosyaları paylaşabilecek biri var mı?
yardımcı olabilecek birileri varsa sevinirim :rolleyes::rolleyes:

Çözüm
Şimdi ben olayı 0'dan anlatayım tam anlaşılma olmamış herhalde.

Şimdi SQL'e kurduğunuz Clean database içerisinde zaten 20 Degree'ye kadar Itemlar Ekli bir şekilde durmakta.

--> SRO_VT_SHARD --> RefObjCommon Üzerinden Açmak istediğiniz Degree Itemların Servicelerini "0" dan "1" E Çevireceksiniz.

Daha sonra servislerini 1 yaptıktan sonra import edeceksiniz ki database üzerine yazsın onları.

Daha sonra bilgisayarınıza ya da sunucunuza "Database to Media.pk2" Yani "Db2media" Programı yükleyecekseniz.

"Db2media" programında settings.ini kısmına kendi sql ayarlarını yapıcaksınız. Daha sonra programı çalıştırdıktan sonra "Media" klasörü içerisine

Media\server_dep\silkroad\textdata\ kısmında bulunan şeyleri çıkaracak ama güncellenmiş bir...
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
sıkıntı şu bende clean db var ve 12 dg son görünüyor ama ben 16 dyogye kadar eklemek istiyorum nasıl yapabilirim

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
ahh bi o çekmeyi bilsem zaten gerçi 16 dg serverda arıyorum yok ondan çekmek için

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,991
Ödül Puanları
113

Şimdi SQL'e kurduğunuz Clean database içerisinde zaten 20 Degree'ye kadar Itemlar Ekli bir şekilde durmakta.

--> SRO_VT_SHARD --> RefObjCommon Üzerinden Açmak istediğiniz Degree Itemların Servicelerini "0" dan "1" E Çevireceksiniz.

Daha sonra servislerini 1 yaptıktan sonra import edeceksiniz ki database üzerine yazsın onları.

Daha sonra bilgisayarınıza ya da sunucunuza "Database to Media.pk2" Yani "Db2media" Programı yükleyecekseniz.

"Db2media" programında settings.ini kısmına kendi sql ayarlarını yapıcaksınız. Daha sonra programı çalıştırdıktan sonra "Media" klasörü içerisine

Media\server_dep\silkroad\textdata\ kısmında bulunan şeyleri çıkaracak ama güncellenmiş bir şekilde siz sadece bu kısımda Itemdata_xxxxx olan kısımla

İlgileneceksiniz ondan sonra files'ınız içerisinde bulunan "Patch_Internal" kısmına bir tane media\server_dep\silkroad\textdata klasörü açıp o itemdata_xxxxx'leri patchleyin genellikle

sadece 45000'ini patchleseniz bile yeterli ama siz yine de hepsini bir patchleyin. Ondan sonra oyuna girdikten sonra gm console ile açtığınız degree'ye kadar

ki bütün eşyalara ulaşabilirsiniz.

Oyla 0
Çözüm

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,991
Ödül Puanları
113

Media\server_dep\silkroad\textdata\ kısmında bulunan şeyleri çıkaracak ama güncellenmiş bir şekilde siz sadece bu kısımda Itemdata_xxxxx olan kısımla

İlgileneceksiniz ondan sonra files'ınız içerisinde bulunan "Patch_Internal" kısmına bir tane media klasörü açıp o itemdata_xxxxx'leri patchleyin genellikle

sadece 45000'ini patchleseniz bile yeterli ama siz yine de hepsini bir patchleyin. Ondan sonra oyuna girdikten sonra gm console ile açtığınız degree'ye kadar

ki bütün eşyalara ulaşabilirsiniz.
Anlatabileceğim en kısa anlatım bu

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
eee cekerken sadece dbde mi kopala yapıştır yapıcaz ya media.pk2 data.pk2 felan:oops:? biri el atsın yahu cidden daha başındayken bu hobiye devam edemicem yoksa

Oyla 0

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,991
Ödül Puanları
113
Dipnot: 16 degree ve üstü itemları açıp gm console ile yerden alıp üstünüze takmayı çalışırsanız crash yersiniz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
bak dbmi atıyorum sana refbojcommon tablosunu bende 12 dgye kadar var
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

görüntüde eklenmiyo bi sn direk yazacağım kopyalayıp
ITEM_CH_M_HEAVY_06_HA_A
ITEM_CH_M_HEAVY_06_HA_B
ITEM_CH_M_HEAVY_06_HA_C
ITEM_CH_M_HEAVY_07_HA_A
ITEM_CH_M_HEAVY_07_HA_B
ITEM_CH_M_HEAVY_07_HA_C
ITEM_CH_M_HEAVY_08_HA_A
ITEM_CH_M_HEAVY_08_HA_B
ITEM_CH_M_HEAVY_08_HA_C
ITEM_CH_M_HEAVY_09_HA_A
ITEM_CH_M_HEAVY_09_HA_B
ITEM_CH_M_HEAVY_09_HA_C
ITEM_CH_M_HEAVY_10_HA_A
ITEM_CH_M_HEAVY_10_HA_B
ITEM_CH_M_HEAVY_10_HA_C
ITEM_CH_M_HEAVY_11_HA_A
ITEM_CH_M_HEAVY_11_HA_B
ITEM_CH_M_HEAVY_11_HA_C
ITEM_CH_M_HEAVY_12_HA_A
ITEM_CH_M_HEAVY_12_HA_B
ITEM_CH_M_HEAVY_12_HA_C
ITEM_CH_M_HEAVY_01_CA_A
ITEM_CH_M_HEAVY_01_CA_B

bu şekilde devam ediyor tüm itemlerde yani mediada varsa bile dbde yok

Oyla 0

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,991
Ödül Puanları
113
Bakın şuan attığım sql resmi clean dbden

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.