Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
rebels reklam
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
arkadaşlar vsro clean db kurdum onun üzerinden nasıl itemleri ekleyebilirim 10 dg var en son kod yazınca geliyor. 16 dgye kadar eklemek istiyorum öğrenerek neler gerekiyor gerekli dosyaları paylaşabilecek biri var mı?
yardımcı olabilecek birileri varsa sevinirim :rolleyes::rolleyes:

Çözüm
Şimdi ben olayı 0'dan anlatayım tam anlaşılma olmamış herhalde.

Şimdi SQL'e kurduğunuz Clean database içerisinde zaten 20 Degree'ye kadar Itemlar Ekli bir şekilde durmakta.

--> SRO_VT_SHARD --> RefObjCommon Üzerinden Açmak istediğiniz Degree Itemların Servicelerini "0" dan "1" E Çevireceksiniz.

Daha sonra servislerini 1 yaptıktan sonra import edeceksiniz ki database üzerine yazsın onları.

Daha sonra bilgisayarınıza ya da sunucunuza "Database to Media.pk2" Yani "Db2media" Programı yükleyecekseniz.

"Db2media" programında settings.ini kısmına kendi sql ayarlarını yapıcaksınız. Daha sonra programı çalıştırdıktan sonra "Media" klasörü içerisine

Media\server_dep\silkroad\textdata\ kısmında bulunan şeyleri çıkaracak ama güncellenmiş bir...
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
yok yok o zaman benimki clean db değil bende 13 item bile hiç yok ayrıntılı baktım iyice refcommonda eee ben clean diye indirdim bayadır uğraşıyorum elinde sendeki clean dbden var mı onu kurayım onun üzerine dediğini bi deneyeyim olur mu kusura bakma seni cidden baya yordum bikaç gündür
Bakın şuan attığım sql resmi clean dbden

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,991
Ödül Puanları
113
yok yok o zaman benimki clean db değil bende 13 item bile hiç yok ayrıntılı baktım iyice refcommonda eee ben clean diye indirdim bayadır uğraşıyorum elinde sendeki clean dbden var mı onu kurayım onun üzerine dediğini bi deneyeyim olur mu kusura bakma seni cidden baya yordum bikaç gündür

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Bu dosyada shard dosyası fear_vt_shard olarak geçiyo bunu kurarken sro_vt_shard olarak değiştirsem olur değil mi ssıkıntı oluşturmaz dosyalarım ona göre ayarlı çünkü onunla uğraşmayayım dedim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

zaten bendeki db buymuş vs bundada 12ye kadar ekli anlamadım bişey

aleriyasama?

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,921
Ödül Puanları
213
Bu dosyada shard dosyası fear_vt_shard olarak geçiyo bunu kurarken sro_vt_shard olarak değiştirsem olur değil mi ssıkıntı oluşturmaz dosyalarım ona göre ayarlı çünkü onunla uğraşmayayım dedim

zaten bendeki db buymuş vs bundada 12ye kadar ekli anlamadım bişey

aleriyasama?
Prosedürdekini de değişmeniz gerekli. Account içinde UPDATE_COST isimli prosedürde de FEAR_VT olan kısmı düzeltin.. Yoksa dc hataları alırsınız.. düzeltmeniz gerekli.
haricinde 7-8 tane çözülmesi kolay bug mevcut. Yapamazsanız yardımcı olurum müsait bi zaman.

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
@DragonSlayer yükledim fakat db2mediatool bi türlü kullanamadım açıyorum sadece character_5000 dosyasını oluşturuyo elinizde guncel texler var mı aceba onlarla denesem direk elimdeki diğer clean dbyi kullandım bugları sonra hallederim öğrendim küçük küçük

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,921
Ödül Puanları
213
@DragonSlayer yükledim fakat db2mediatool bi türlü kullanamadım açıyorum sadece character_5000 dosyasını oluşturuyo elinizde guncel texler var mı aceba onlarla denesem direk elimdeki diğer clean dbyi kullandım bugları sonra hallederim öğrendim küçük küçük
Benim veritabanımda bir çok eşya da değişiklik var. 01-02-03 gibi farklı renkte dresslerin isimleri, CodeName'leri, pet potlarının isimleri vs. o yüzden sorun cıkarabilir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
peki nereden bulabilirim nasıl yapacağı bu işi csro dosyalarnı kullanayım dedim ama şuan onun textlerii aldım direk ordada 11dg itemelr görünüyor 45000 dosyasında 7-8 item var sadece

@DragonSlayer online misin?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.