Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
Ben paylaştığım bu şeklini kullanıyorum. Hiç bir sorun yaşamadım her açıdan :)

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
beni Yanlıs anlama ama bişeylerin olmadını sezdim buradan emege kesinlikle saygım vardır ellerin saglık denedım fakat commona ekleyemıyorum

Tab'ları yanlış yapıyorsundur. 10dg itemin oldugu satırı secip bsr yolu ddj yolu ve ismini değiştirerekte ekleyebilirsin. Konudaki şekilde eklemen şart değil.

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
parmalar için gerekli textler eksik sanırım bunu nasıl eklersen ekle swich çalıştığı zaman + değerinin parlamasını ve sox efectini vermez bu konuya bakıp eklemek isteyen adam her daim sorun yaşar hacı abi.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
parmalar için gerekli textler eksik sanırım bunu nasıl eklersen ekle swich çalıştığı zaman + değerinin parlamasını ve sox efectini vermez bu konuya bakıp eklemek isteyen adam her daim sorun yaşar hacı abi.

Client'lik kısımları anlatmadığımı konu altında belirttim. Konuda sadece database kısmı mevcut. Client kısımlarını arakdaşların kendisinin yapması gerekiyor.

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
eksik konu hocam yinede paylaşmanı isterim yeni gelen adamlar nerden bulcak bunun medyasını

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
199
Ödül Puanları
43
@Senua Sorunsuz ekledim teşekürler. Ancak shield olmuyor. Onun için bir çözüm var mı ? Bir de + parlaması ve sox gelmiyor onun için client editlemem lazım galiba.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.