Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
199
Ödül Puanları
43
Shield için ROC.TypeID3=4 olmalı.
Evet client edit gerekli.

Ayrı prosdür içinde mi yapayım bunu ? Paylaştığınız bilgilerden 4 farklı tablo ve prosedür oluşturdum farklı dg için. Shield için ayrı mı yapmam lazım ?

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
199
Ödül Puanları
43
evet ayrı yapmanız gerekiyor

DECLARE @OldItemCodeName VARCHAR(129)=
(SELECT ROC.CodeName128 FROM SRO_VT_SHARD.._Inventory AS INV
INNER JOIN SRO_VT_SHARD.._Items AS I ON I.ID64=INV.ItemID AND INV.Slot=6 AND INV.ItemID<>0 AND INV.CharID=@CharID
INNER JOIN SRO_VT_SHARD.._RefObjCommon AS ROC ON I.RefItemID=ROC.ID AND ROC.TypeID1=3 AND ROC.TypeID2=1 AND ROC.TypeID3=4 AND ROC.Service=1)

Bu şekilde olması gerekmiyor mu ? Çalışmadı maalesef.

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
199
Ödül Puanları
43
@Senua Çalışmıyorsa söyleyin beklemeyelim. Bir paylaşım yapmışsınız eyvallah ama verdiğin kod olmuyor ? Arkasında durun. Etiketleyeli kaç gün geçmiş ve hergün de forumdasın yanıt vermiyorsun. Çalışıyor mu çalışmıyor mu söyle ?

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
@Senua Çalışmıyorsa söyleyin beklemeyelim. Bir paylaşım yapmışsınız eyvallah ama verdiğin kod olmuyor ? Arkasında durun. Etiketleyeli kaç gün geçmiş ve hergün de forumdasın yanıt vermiyorsun. Çalışıyor mu çalışmıyor mu söyle ?
Kod çalışıyor slot değerinide düzeltmen lazım. Hazıra konmak yerine biraz beyin fırtınası yaparak öğrenip kendin yapmaya çalış. Evet yorum yazmış olabilirsin ama benim bunlara cevap verme zorunluluğum yok gördükçe yanıtlıyorum zaten. Forumda olmak demek illa görmüş olmak manasına da gelmiyor.

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
Bu procedüre göre item elinizde olması lazım. Bakarsanız slot 6 yazıyor. @cikho12
INNER JOIN SRO_VT_SHARD.._Items AS I ON I.ID64=INV.ItemID AND INV.Slot=6 AND INV.ItemID<>0 AND INV.CharID=@CharID

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
Procedüre tarafımca denenmiştir sorunsuz çalışmaktadır. Teşekkür ederim ellerine sağlık @Senua

OrDOyA.jpg

Alınan Beğeni
740
Ödül Puanları
93
Paylaşım için teşekkürler,
Merak ettiğim bir kısım var, aşama 2'de tablo oluştururken her degree için farklı tablo oluşturmak mı sağlıklı olur yoksa aynı tabloda farklı kolonlar ile eklememiz mi?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.