Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam
Ü

Üye silindi 2299

Ortaya bir fitne atılıyor ama kimse doğru dürüst cevap vermiyor/yardım etmiyor bildiği halde. Sonrada bilgi paylaştıkça çoğalır tezini savunuyorlar. :D
Sorun nedir güven konusuysa eragion mudur nedir oda bu paneli kullanıyor sitede yazana göre 2000+ online var eğer gerçekse risk almışsa sende al ? Rubeus diye biri var forumda onun sv

Moderatör tarafında düzenlendi:

test45

.
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Açık var diye algı operasyonu yapıyorlar. PHP bilgin var ise dahada güzelini yaparsın üstüne koyaraktan. Bunlara koyar hiç bilmeyen gelip oturuyor hazır dosyalara haklarıda var bazı kişilerin.

@Database Sen ve bazı kişier az değilsiniz paylaşıyon ama hep yarım yamalak doğru düzgün bişey paylaşılmadı şu forumda devamını getirin canımı yiyin event programı survival programı panel paylaşıyosanız arkasında durunuz tam paylaşınız. Arkasında durmayacaksanız en basiti hiç paylaşmayın piyasanın önünü kapatmayın. Hiç biri çalışmıyor!

Son düzenleme:

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,154
Ödül Puanları
303
Ortaya bir fitne atılıyor ama kimse doğru dürüst cevap vermiyor/yardım etmiyor bildiği halde. Sonrada bilgi paylaştıkça çoğalır tezini savunuyorlar. :D
dostum hem para vermeden panel kullanmak istiyorsun
hemde paylaşılan için yok kimse arkasında durmuyor falan diyorsun
madem güvenmiyorsun git remodan al panelini
aylık 150tl + 100 tl barındırma ücreti öde kafan rahat olsun

burda insanlar bişey paylaşmış
emek verip kurulum videosu dahi sunmuşlar gelmiş kelime yapıyorsun

@Spare bu tür insanlara prim vermemeni isterim, sabır zorlayan tip bunlar

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Açık var diye algı operasyonu yapıyorlar. PHP bilgin var ise dahada güzelini yaparsın üstüne koyaraktan. Bunlara koyar hiç bilmeyen gelip oturuyor hazır dosyalara haklarıda var bazı kişilerin.

@Database Sen ve bazı kişier az değilsiniz paylaşıyon ama hep yarım yamalak doğru düzgün bişey paylaşılmadı şu forumda devamını getirin canımı yiyin event programı survival programı panel paylaşıyosanız arkasında durunuz tam paylaşınız. Arkasında durmayacaksanız en basiti hiç paylaşmayın piyasanın önünü kapatmayın. Hiç biri çalışmıyor!
Baya güzel boş yapmışsın kardeş. Panel sonuna kadar çalışıyor, açığı vardır yoktur kullanacak kişinin insiyatifinde. Survival programını 100 kişiden 10 kişi çalıştıramıyorsa bu benim sorunum değil.
Biz bunları yaparak piyasaya yön vermiyoruz, isteyen ihtiyacını gideriyor.
Boş yapmanın luzümü yok.

test45

.
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@Promaker Boş neden yapayım bana getirisi ne kazandırıcak olan görüneni söylüyorum. Ozaman hiç bulaşmayın bu işe hiç paylaşmayın ortalığı bulandırmanın anlamı yok. İnan saygı duyarım.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,154
Ödül Puanları
303
tekrar yazayım, açık var diye şüphesi olan parasını verip açık olmayan panelleri kullansın diyalog yapmanın manası yok burda

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
@Promaker Boş neden yapayım bana getirisi ne kazandırıcak olan görüneni söylüyorum. Ozaman hiç bulaşmayın bu işe hiç paylaşmayın ortalığı bulandırmanın anlamı yok. İnan saygı duyarım.
Sen ve senin gibi düşünenler saygı duymasa daha da iyi olur.

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93

daha iyileri senin elinde varsa sen paylaşırsan çok mutlu olurum.. @Database hakan elinden geldiğince eline geçen herşeyi sizinle paylaşıyor çalışır çalışmaz onu bilemem lakin en azından elindekini saklamıyor paylaşıyor, aynı şekilde tuna arkadaşımız da bir program yaptı bedavadan hiç bir ücret istemeden herkes ile paylaştı piyasada çoğu kişide bu programdan faydalandı kullandı halada kullanıyor sizin burada siteminiz yanlış kişilere bilginiz olsun :D