Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

test45

.
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@predatorZ Onu bunu bırak sen şifreli Javascriptleri kırdırdınmı bahsediyordun. :)

@Promaker Ömer çolak olmasaydı napacaktınız çok merak ediyorum ne guard nede logger event programları. Siz yediğiniz kaba tüküren kominist adamlarsınız.

Son düzenleme:

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
.
.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@predatorZ Onu bunu bırak sen şifreli Javascriptleri kırdırdınmı bahsediyordun. :)

@Promaker Ömer çolak olmasaydı napacaktınız çok merak ediyorum ne guard nede logger event programları. Siz yediğiniz kaba tüküren kominist adamlarsınız.
Boş yapmaya devam :) Ben her yerde belirtiyorum zaten SSA'yı kovboi'den ücreti karşılığında aldığımı şimdi yediğim kaba nasıl tükürüyorum onu anlamadım.
Geliştirdiğim için ödeme falan mı yapmam gerekiyor extradan ?
Adam uygulama bu fiyatı da bu dedi, bende cok güzel dedim aldım.
Sorun ne biliyo musun ? Sen böyle imkanlar olmasına rağmen sadece burda bunları yazabiliyosun ve ben her geçen gün kendimi daha da geliştiriyorum aramızdaki farkı anlamaya umarım IQ seviyen yeter. Bu da sana son cevap.

predatorZ

Nub
.
.
Alınan Beğeni
547
Ödül Puanları
93

ben parasını verdim baktırdım, sende baktır bence :D senle paylaşmak zorunda değilim öyle bir zorunluluğum yok sen bugüne kadar kime ne verdin de neyi sorguluyorsun ? senin kim olduğun bile belli değil..

Alınan Beğeni
100
Ödül Puanları
43
bu konu farklı ortamlara gitmeye başladı
şimdi @test45 ortada paylaşılan bir panel var iyi yada kötü stabil yada deyil çalışan yerleri var çalışmayan yerleri
bunun için insanlara yük olmaya gerek yok
@predatorZ nediyor ben parasını verdim yaptırdım bu şu anlama geliyor onun emekleri ve cebinden çıkanlarla artık onun paneli oluyor
@Promaker tuna parasıyla aldıgını geliştirmiş sonuç olarak buda onun malı oluyor
sonuc olarak sende kullanmak istiyorsan güvenilir yerden acıklarını kapattırıp kullanabilirsin
sonuç olarak forum siteleri kullanıcıları herseyi tam anlamıyla yayınlamak yada fire sunmak zorunda deyildir

Ü

Üye silindi 2299

Karakter bugtan kurtarma bölümünü çalıştıran varmı user panelden deneyince:

-- Karakter Kurtarma Şuan Kapalıdır.

diyor ama admin panelde de bunu açıcak bir bölüm yok :D
Bölüm ayarları kısmı var bir bak ? yapmazsan panel kaç kullanıyorsan söyle sabah bakarım

Ü

Üye silindi 2299

Bildirimler de de bir görsel hata var. Açılan bildirim kapatılırsa ekran böyle kayıyor.

WWwsfab.png
Kısaca kayan kısmı işaretlermisin acaba ? İşten çıktım şuan eve gideceğim bakayım ?