Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Rar dosyası ile ilgili hata sanırım.

Kullandığınız RAR sürümünü silin, güncel RAR sürümünü indirip, tekrar RAR'dan çıkartmayı deneyin.

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Rar dosyası ile ilgili hata sanırım.

Kullandığınız RAR sürümünü silin, güncel RAR sürümünü indirip, tekrar RAR'dan çıkartmayı deneyin.
Üstadım ben aslen bilgisayar programcılığı ile uğraşıyorum bu yüzden de bir programın bende 3 - 5 farklı çeşidi bulunuyor 7-zip ile bile denedim ne yazık ki sonuç olumlu olmuyor. Yine de mevcut programı değiştirip dediğinizi deneyeceğim.

Güncelleme : Dediğim gibi sonuç değişmedi. Winrar sürümü değiştirdim hata veriyor. Ek Olarak 7 zip de de aynı üst bilgi hatasını alıyorum.

3481

Son düzenleme:

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Üstadım ben aslen bilgisayar programcılığı ile uğraşıyorum bu yüzden de bir programın bende 3 - 5 farklı çeşidi bulunuyor 7-zip ile bile denedim ne yazık ki sonuç olumlu olmuyor. Yine de mevcut programı değiştirip dediğinizi deneyeceğim.

Güncelleme : Dediğim gibi sonuç değişmedi. Winrar sürümü değiştirdim hata veriyor. Ek Olarak 7 zip de de aynı üst bilgi hatasını alıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 3481
Şuan yeniden indirdim ve denedim herhangi bir sorun yok. PanelY dosyalarında.

Backup'u da şuan da indirip denedim, sorunsuz çıkartma sağlıyor.

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Şuan yeniden indirdim ve denedim herhangi bir sorun yok. PanelY dosyalarında.

Backup'u da şuan da indirip denedim, sorunsuz çıkartma sağlıyor.
Makine değiştirip deneyeceğim teşekkür ederim denediğiniz için. Umarım işe yarar.

Unutmadan bir de alternatif linkler eklemeniz mümkün mü?

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8

@predatorZ üstadım sana çok minnettarım. Problem sayende giderildi. Eğer elinde mevcutsa loger ve db yi de atar mısın?

Güncelleme : DB'de herhangi bir problem kalmadı çok güzel çalışıyor. :) Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Fakat logger online offline da sorun var Ek olarak prosedürleri de ekledim. Logger'ı çözümleyip kendim oluşturmayı deneyeceğim.

Son düzenleme:

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
3512

Bu hata ne arkadaşlar çözen yok mu yardımcı olun kaç gündür kafayı yemek üzereyim...