Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
sunucuda local portu 90 yapıp denıyorum panel acılıyor lakın dısarı 80 ayarlı yanı kısacası portta bısıler var

JUUEL

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
sunucuda local portu 90 yapıp denıyorum panel acılıyor lakın dısarı 80 ayarlı yanı kısacası portta bısıler var
Dediğiniz gibiyse port çakışması vardır iss haricinde appache, xampp benzeri webserver yüklü ise port çakışması olacaktır veya başka programlar ile bunu öğrenmek için Microsoft un isimli programı ile hangi programın 80 portunu kullandığına bakabilirsiniz

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
3
merhaba... Ben pure panel dosyalarını indiremiyorum 20 yazı yazmam gereliymiş ne yapmalıyım yardım edermisiniz..

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
3
Merhaba özür dileyerek söylüyorum [Bu gizli içeriği görebilmek için gönderi sayınız 20 veya daha büyük olmalıdır. ] Bu yazı çıkıyor çok merakla bekliyorum yetkilerim ne zaman verilecek ilginiz için teşekkür ederim..

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,157
Ödül Puanları
303
Merhaba özür dileyerek söylüyorum [Bu gizli içeriği görebilmek için gönderi sayınız 20 veya daha büyük olmalıdır. ] Bu yazı çıkıyor çok merakla bekliyorum yetkilerim ne zaman verilecek ilginiz için teşekkür ederim..
Yetkilerinden ziyade, profilinde yazan "Mesajlar" kısmının 20 olması gerekli.
Yani forumda ki konulara saçma olmamak ile birlikte 20 ya da daha fazla yorum yazmanız gerekli.