Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Celestial Antagonist Dress için; New Original Icons

cucga

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
1
Tôi không thích các biểu tượng của hình đại diện trong hình ảnh.
Tôi đã ngồi xuống và làm một công việc tốt đẹp với 64 và 32 pixel trong photoshop.
Bạn bè muốn thay đổi nên chỉnh sửa đường dẫn DDJ trong bảng RefObjCommon và RefPackageItem vì tệp đính kèm chỉ sử dụng ddj khi được xuất bản ... hãy vá các thay đổi cùng với các biểu tượng.
Nếu bạn không có hình đại diện, nó đã được chia sẻ trước đây: Chia sẻ - vSRO Trang phục nhân vật phản diện Avatar mới

RAR MẬT KHẨU : DragonSlayer

*** Văn bản ẩn: không thể được trích dẫn. ***

Ekli dosyayı görüntüle 10764

taf1bab-png.164
thankkkkk

mady

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Görseldeki avatarın ikonlarını hiç beğenmiyordum.
Oturup photoshopta 64 ve 32 pixellik güzel bi iş çıkardım.
Değiştirmek isteyen arkadaşlar RefObjCommon ve RefPackageItem tablolarında DDJ yollarını düzenlesinler çünkü yayınlanmış halinde attach tek ddj kullanıyor... değişiklikleri iconlar ile birlikte patchleyin.
Avatara sahip değilseniz daha önce paylaşıldı : Paylaşım - vSRO Yeni Avatar Antagonist Dress

RAR ŞİFRE: DragonSlayer

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

taf1bab-png.164
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Değiştirmek isteyen arkadaşlar RefObjCommon ve RefPackageItem tablolarında DDJ yollarını düzenlesinler çünkü yayınlanmış halinde attach tek ddj kullanıyor... değişiklikleri iconlar ile birlikte patchleyin.
Avatara sahip değilseniz daha önce paylaşıldı : Paylaşım - vSRO Yeni Avatar Antagonist Dress

taf1bab-png.164
thanx

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8

taf1bab-png.164
deneyelim :)

katzerr

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
teşekkürler.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.