Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Celestial Antagonist Dress için; New Original Icons

saeed

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
thanks

Xena

.
Alınan Beğeni
1,158
Ödül Puanları
93
Eline sağlık güzel paylaşım.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@DragonSlayer bu avatarın charectervisualchange verileri varmı ? Çok kötü duruyor charın üstünde.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,881
Ödül Puanları
213
Eline sağlık güzel paylaşım.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@DragonSlayer bu avatarın charectervisualchange verileri varmı ? Çok kötü duruyor charın üstünde.
Elimde yok, konuda sadece iconları paylaşmıştım zaten. Veritabanımda ekli ama satışa koymayı düşünmedim hiç, Kaliteli değil ama seveni de var birkaç oyunda gördüm alanları.
CharVisual içinden DevilSpirit satırları alınarak yapılabilir.. kanat çırpması iyi durmaz ama sadece uçması biraz güzelleştirebilir bence.

Alınan Beğeni
37
Ödül Puanları
28
I didn't like the icons of the avatar in the image at all.
I sat down and did a nice job with 64 and 32 pixels in photoshop.
Friends who want to change should edit the DDJ paths in RefObjCommon and RefPackageItem tables, because when published, attach uses only ddj... patch the changes together with the icons.
If you don't have the avatar previously shared : Share - vSRO New Avatar Antagonist Dress

RAR PASSWORD : DragonSlayer

*** Hidden text: cannot be quoted. ***

T
Görseldeki avatarın ikonlarını hiç beğenmiyordum.
Oturup photoshopta 64 ve 32 pixellik güzel bi iş çıkardım.
Değiştirmek isteyen arkadaşlar RefObjCommon ve RefPackageItem tablolarında DDJ yollarını düzenlesinler çünkü yayınlanmış halinde attach tek ddj kullanıyor... değişiklikleri iconlar ile birlikte patchleyin.
Avatara sahip değilseniz daha önce paylaşıldı : Paylaşım - vSRO Yeni Avatar Antagonist Dress

RAR ŞİFRE: DragonSlayer

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Ekli dosyayı görüntüle 10764

taf1bab-png.164
THX FOR SHARE

Shawty

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
:)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.