Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Client Crash

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Selamun aleyküm arkadaşlar.

Başka bir clientten skill çekip dbye ekledim oradan da ' DbToMedia ' ile clienti patchladım fakat client startlandıktan sonra loading de kapanıyor.
Tek tek denedim skilldata_35000enc.txt dosyasını patch yapınca kapanmaya başlıyor. Eklediğim tüm skiller neredeyse bunda hepsi. Diğer txtleri patch yapınca sadece forceye birkaç buff skili geldi ama skilldata_35000enc.txt patch atınca kapanıyor loadingde.
Skilleri eklemeden önce DbToMedia ile kolayca sorunsuz patch yapabiliyordum.
Benim kendi server_dep klasörümü skilleri aldığım cliente patch yaptıgım zamanda açılmıyor. DbToMedia dan çıkarmış olduklarımın arasından sadece skilldata_35000enc.txt hariç hepsini patch yapınca sorun olmuyor.

Çözümlerinizi bekliyorum..

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 2299

Bu basicname den sadece 1 tane var 9000154 SKILL_CH_BOW_SPEED_A_01 yani 1 lvlde maks olan skill için.
02 03 04 diye gitmiyor. 1 tane olduğu için direk refskillgroupda belirtmek için olduğu gibimi yani
9000154 SKILL_CH_BOW_SPEED_A_01 olarakmı giricem. Tek skill bu 01 de devamı yok.
aynen tek olan skilleri tek gircen de Basic_Group kısmındaki yazıyı yazcan ID alıp tabiki

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Basic_Group'a ne yazıyorsun, onun karşılığında ki GroupID'yi yazman gerekli.
Kafana göre bi ID yazamazsın.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Basic_Group'a ne yazıyorsun, onun karşılığında ki GroupID'yi yazman gerekli.
Kafana göre bi ID yazamazsın.
Şuan dediğiniz gibi gidiyorum. RefSkill ve RefSkillgroup tablosundan başka bir tabloda işlem yapılıyormu. Yoksa ben devam dümdüz.

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Şuan dediğiniz gibi gidiyorum. RefSkill ve RefSkillgroup tablosundan başka bir tabloda işlem yapılıyormu. Yoksa ben devam dümdüz.
Yapılmıyor, şu an DB'ye ekliyorsun sadece skilleri, oyun içi eklerken nereye ekleme yapılıyor bilgim yok onu @Database bilgilendirir

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Konu güncel kalsın o zaman Databaseyle işim bitince patch atıcam umarım olur da cliente geçerim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Valla hepinizi tebrik ediyorum çok güzel bir konu olmuş resmen beyin fırtınası olusturmussunuz hepinizin eline zihnine emeğine sağlık

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Valla hepinizi tebrik ediyorum çok güzel bir konu olmuş resmen beyin fırtınası olusturmussunuz hepinizin eline zihnine emeğine sağlık
sırf dosyaları paylaşsın diye yapıyoruz falan ?? @Database

Paylaşmam falan diyordu, hatasını anlamış oldu bu birliktelikle.
Paylaşıp paylaşmamak yine ona kalmış ama burda herkes bilgisini paylaşıyorsa, onu bunu paylaşmam demekle olmaz.
Burası forum :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.