Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Clientles - DC Problemi

shadow

.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Clean database üzerinden çalışıyorum bu db de client ile alakalı olduğunu sanmıyorum dump dosyasına her seferinde farklı hata yazıyor hatalı dosya adı yazmıyor. Ekran kartı hatası vb. gibi şeyler yazıyor ama 20-30 kişi test etme oynama şansımız oldu db de prosedür kaynaklı diye düşünüyorum ama tam emin değilim fikriniz bile bana yol gösterebilir.
Şimdi hata detayımda şu şekilde.

- Oyunda mevcut oyuncular var aralıklarla bazı kişiler mbot açıksa clientles yiyor botsuz giriyorsa DC yiyor.
- Bu durum aralıklarla farklı kişilere oluyor ( toplu bir olay değil )
- Örn; Janganda 20-30 kişi varız bunların 10 u birden clientles oluyor diğer 20 si duruyor. Garip bir olay bir türlü çözemedim bu sebeple sıfırdan db kurdum tekrar açtım ve yine aynı sorun sanırım kullandığım db kaynaklı prosedür vb. artık bulamadım bir hata var gibi.
- Client dosyalarımı en güncel dosyalarla değiştirdim ama hata hale devam ediyor. Dediğim gibi çözüm yoksa bile fikriniz işimi çözebilir.

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,020
Ödül Puanları
214
Ekran kartı hatası gibi yazılar mevcut ise bu skill effect ve Particles hatasıdır.
Clean _Refskill ve Skilleffect aynı zamanda Particles Pk2 yı koyup deneyin aynı sorun yaşanıyorsa durum ciddi sıkıntı doğurur.
Değil ise problem budur , Refskill verilerini grup grup eklersiniz nerede hata veriyor bunu düzenli patch ile yapabilirsiniz ama en az bir oyun kurulumu kadar zaman harcayabilirsin.

Oyla 0

shadow

.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Ekran kartı hatası gibi yazılar mevcut ise bu skill effect ve Particles hatasıdır.
Clean _Refskill ve Skilleffect aynı zamanda Particles Pk2 yı koyup deneyin aynı sorun yaşanıyorsa durum ciddi sıkıntı doğurur.
Değil ise problem budur , Refskill verilerini grup grup eklersiniz nerede hata veriyor bunu düzenli patch ile yapabilirsiniz ama en az bir oyun kurulumu kadar zaman harcayabilirsin.
Evet benimde acaba mı diye düşünüp sonrasında zamanımı o kadar fazla harcamak istemediğim için girişmediğim bir durum bu. En son işlem olarak clean farklı bir db den refskill ve skilldataları çekerek deneme yapacağım başka bakmadığım yer kalmadı her tabloya baktım. Vakit ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Oyla 0

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,477
Ödül Puanları
93
Merhaba konu çözüme kavuştu ise çözüldü olarak güncellermisiniz

Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
916
Ödül Puanları
93
#Konu çözümlenen sorunlar forumuna taşınmıştır.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.