Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

[ Dolandırıcı ] By_SaGarD = MERT'in Karaktersizliği ve Rezilliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
67
Ödül Puanları
28
can mert haklı bence Merhaba Arkadaşlar adıma Pixjet denilen yavşak kadir cebeci paylaşım yapmış kaşınma demiştim ona demekki kaşımak gerekiyor k.bakmayın şahsım adına kimseyi kırmak üzmek istemem lakin artık buna dur demek gerekiyor arkasından Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri hizmetlerin ortağı olduğunu sözleyen ayrıca ga panelin sahibi olduğunu söyleyen bu şahıs beni montaj yapmakla suçluyor ama benim bildiklerimi bilmediği için hayla üstüne basa basa kendini haklı çaıkarmaya çalışıyor bak kardeşim sana kardeşte denilmez sen sadece yandaş vsro org da paylaşım yaparsın ama ben sana bunu söylemiştim bu pisayasa siz yokken ben vardım dolandırdığımı söylemişsin hayla benim şuanda müşterim senin yanında saf tutan kerem denilen şahsizyetsizle pergamon onlinenin hiç bir alakası yoktur kanıt istersen gel ben seni sahibi ile konuşturayım ayrıca haftalar önce Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri bilişimden Eroid online için sunucu alındı ne hikmetse sunucu oyun açılmadan 5 gün içinde kasmaya başladı ayrıca sunucuda ben varken sunucu otomatik silindi aynı sorun yıllar önce aspendos onlinenin başına geldi oda benim müşterimdi yaw şahsiyetsiz yoksunu ben olayın üstünü kapatmaya çalışırken siz konunun üstünü açıyorsunuz sizin yaptığınız işlerin hangisi doğru bana söylermisin sana tasarım için para attım tasarımı yapmadın aylar önce yöneticisi Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri Pixjet ve bir kaçtane yarım beyinliler ne oldu beni konuşmaya çektiniz herşeyi kanıtladım şimdide kanıtlayayım madem sen benim sunucuma müdahale etmedin kardeşim sen neden bu kişi sildi dedin sunucuyuda bana gelip gurup kurarak benim yanımdaki insanları kötülediniz bak olm bence kaşınma daha çok başın ağrıyacak ama bukez seni tektardan uyarıyorum ailene kadar bu konu yansıyacak arkadaşlar hiç bir zaman Pixjet ve Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri hakkında tek kelime etmedim lakin şu saatten sonra tek kelime ile sizlere ne olduğunu anlatayım eroid online 100 cap server 25.05.2023 tarihinde açıldı ne hikmetse oyunun 45 inçi dakikasında sunucuya erişim olmadan ve şifreyi benden başka kimse bilmeden sunucu kople silindi hem müşterim hemde oyuncuları madur oldu sonra 1 dakika geçmeden kadir cebeci denilen karaktersiz ben semih sarı ile panelde sorun olduğu için çözümlemesi için yazdım semih sarı zoe panelin sahibidir ve kadir cebeci oyunun silinmeden 1 dakika içinde beni aradı ve abi oyun silinmiş sorun nedir diyerek algı yarattı sonra semih sarıya şunu dedi semih k.bakma panelden oyuna sızmışlar dedi kardeşim ben editörüm bunlar küçük numaralar ekran görüntüleri geldi ve bana açık açık oyunu silen kişilerin bunlar bunlar denildi ama ben olan oldu biten bitti diye bunun üstüne düşmedim daha düne kadar yanımda abi müşteri getir diye ağlayan kadir cebeci şimdi erkek olmuş bana kafa tutuyor kardeşim akılsızsın akılsız olmasan safa kocamanoğlunun çocuğun emek verdiği paneli kendinin gibi göstermezsin şimdi ne oldu yıllardır çocugun emek verdiği panelin adını çıkardın yıllardır benim adımı çıkardığın gibi kısa sözün kısası iyidir arkadaşlar bana gelip dolandırıldı diyen herkesin bir kanıtı vardır csilkroad bu oyun açıldıktan 1 dakika sonra oyunda lag delaydan geçilmiyordu bu çocuğun başını aynı şekilde yediniz eroid online aynı şekilde bu oyununda anassını ağlattınız nedense hepsi benim müşterilerime oldu ha bu arada merak etme kaç kişiye bu sorunları yaşattığınızı biliyorum herkes bana ulaştı panele sızılmış diye semih sarıyıda kötülemeye çalıştınız ama kardeşim panelde sadece sql silinir sunucu silinmez semih sarıyı size yedirtmem bunuda kafanıza koyun Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri kardeşim yıllardır editlerini erdeme purble semih sarıya bunun gibi bir çok kişiye yaptırarak kendine editörüm diyorsan ve ben senden bir hizmet aldım ve o hizmette benim sunucum siliniyorsa aynı şekilde kadir cebeci denilen yavşak suçu birilerine atıyorsa ve bu kişilerle sen beraber beni kötülüyorsan kardeşim kardeşim senden başka en adi şerefsiz yok şimdi tüm madur olanlar tüm silkroad guruplarında paylaşımını yapacaktır bir insan kendi ayağına bu şekilde sıkmaz Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri bu piyasanın en dibine inmiştir benim gözümde birilerinin oyunu kapatılıyor bililerinin sunucu siliniyor birilerinin sunucusu lag delaydan geçilmiyorsa benim gözümde Ysg Bilişim Sunucu Hizmetleri sıfırdır
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

kendi ayaklarınıza sıktınız gibi birşey
Can mert oldugun Çok belli ya :D bukadar belli etme kendini formdaki free guardı millete ben yazdım diye benim oyunu benden habersiz kaç kişiye sattın yüzsüz ya birde üşenmeden başka hesaptan karalama mı yapıyorsun.

Pixjet

.
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
13
kardeşi madem sen kendini haklı görüyorsun can mert nerede paylaşım yaptı bana onu göster birilerini karalarken bence bir kaç şeyi gözden geçir yoksa siz kaybedersiniz
Paylaşım yapabileceği birşey varsa yapsın burdayım ben :)

irocky

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Mert Senmisin bilmiyorumda geçen sene bizde aspendos zamanı ilk kez ysgden sunucu almıştım trde sunucular gitti açık vardı yani ayağımı sürtümde gelmiştim :D bu normal bi olaydı
Sonra Haziranda sunucu aldım fransa bir problem olmadı
Ondan Sonra Ekim Kasım aylarında nvme ssd arızası oluşmuştu sunucu ozaman gitmişti ama sunucu erişim verildiği vakit güvenlik müşteriye ait
Durduk yere sunucu silindiğini görmedim
bu seninmiydi hadi benimdi de

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,534
Ödül Puanları
113
bu seninmiydi hadi benimdi de
Aspendos zamanı diyorum benim demedim kardeşim :D ben piyasada tek isimde açıyorum :D aspendos o gece oyun açtı ve tr sunucuda idi giti ben oyunumu ysg taşıdım oda giti :D cenabetliğimi sadece taşıdım okadar :D

irocky

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Aspendos zamanı diyorum benim demedim kardeşim :D ben piyasada tek isimde açıyorum :D aspendos o gece oyun açtı ve tr sunucuda idi giti ben oyunumu ysg taşıdım oda giti :D cenabetliğimi sadece taşıdım okadar :D
peki kardeşim verilen paralar iade edildimi

Pixjet

.
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
13
kime ne anlatıyon kardeşim :) kendisi en iyisi :D en kralı :D Hep en iyisini o yapar :D anlamazki davar yorma kendini :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.