Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

[ Dolandırıcı ] By_SaGarD = MERT'in Karaktersizliği ve Rezilliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

irocky

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

JA3

.
.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
:D snde şu sahtekar pergamonsun sanırım kadirin yalaması :D
Sahte olan kim bana bir göstersene dostum o yüzden mi bütün bilgiler benim üstüme he dostum?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

:D snde şu sahtekar pergamonsun sanırım kadirin yalaması :D
Biz kimseye yalakalık, yalamalık yapmadık kafamız dik çok şükür biz ADAM olanın yanında, kahpenin karşısındayız.

irocky

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Sahte olan kim bana bir göstersene dostum o yüzden mi bütün bilgiler benim üstüme he dostum?

Biz kimseye yalakalık, yalamalık yapmadık kafamız dik çok şükür biz ADAM olanın yanında, kahpenin karşısındayız.
ulan pergamon senin sanki konuşuyorsun

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,509
Ödül Puanları
113
Bence artık konu kapatılsın burda sunucu güvenliğini sağlanamaması tarafından oluşan müşteri hatası bir durum görünüyor hiç bir sunucu veren siz değiştirdiğiniz şifre var ise giriş yapamaz ovh buna VMware izin vermez cikilmiş popişin davası oluyor artık😁

Dorth

.
Alınan Beğeni
244
Ödül Puanları
43
evet birisi benim hatta ogün konuşmada şunu dediler neden ga panelden almadın almazsan bu şekilde olursun diye budamı yalan bunuda kanıtlasınlar bakın ben can mertin müşterisiyim ogün sende vardın konuşmada haksızmıyım oyun silindiği gün ben kendimi zor tuttum mert abi sesini çıkarma dedi bende sustum sende gerçekleri gördün kardeşim elini vicdanına koyarak sende karar ver pergamon buradan panel şifresini bilen ortağı girdi oyunculara silk attı ne oldu ilahe gene sana patladı kardeşim bu insanları dikkate bile almıyorum ben gayet 4 yıldır sagarddan hizmet alıyorum ve adam işinde iyi
böyle Müşteriye can kurban ,az daha konuşssan mert sensin diyecem :D

JA3

.
.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
ulan pergamon senin sanki konuşuyorsun
Evet dostum benim aksini idda eden kanıt göstersin?

Deme öyle ifşa olur :D

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,696
Ödül Puanları
605
Konu kilitli kalmaya devam edecek, elinde kanıtları olan mağduriyetine dair bana yada yetkili birine ulaşırsa kilit kalkar paylaşımına müsaade edilir.
Elinde mağduriyetine dair belgeleri olan lütfen bize ulaşsın. Birileri yanmış, başka birileri de yanmasın.

1. Hasan Mert midir her neyse, bu şahıs bu foruma iftira atmıştır. Pis ağzına bu forumu almıştır. Konu bu yüzden bizi ilgilendiriyor.
2. AleriyaSama ile bir gece 2-3 saat boyunca bu şahısın mağdurlarını dinledik, gayet kanıtlı delilli bütün discord yazışmaları vb. halen elimizde mevcut.
3. Şahıs normal de küfürden zaten banlanacaktı, geçen sene dolandırıcılıkta yapınca kanıtlı da olunca direkt banlandı. O gün bu gün elli kez yalvardı banımı kaldır diye kaldırmadım. Kaldırmam. Bu forum da dolandırıcı yada ihtimali olanı bulundurmadık, bulundurmayacağız.
4. Her mağdur olan bana yada bize ulaştığında üzerimize her düşeni yaptık, yine yapacağız.
5. 2. bir Özhan vakası.

Sen kimsin! VSRO.org'u piyasadan silecekmişsin. ELİNDEN GELENİ ARDINA KOYMA. FACEBOOKTAN YAZIP, yan hesaplarından girip kendini arkalamaya devam et.

Gamegami geldiğinden beri eski forumlardan kim kaldı, kim kalmadı bir bak bakayım.

Blex__

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Selamün aleyküm ysg bilişim ile çalışan birisiyim ve bu konuda kendi fikrimi açıklamak istiyorum benim db emde eksiklerimi bu adam sunucuya girip eksiklerin tamimi bu adam gözümün önünde eksiksiz bir şekilde tamamladı bu adam hani başkalarına iş yaptiriyordu ozaman benim db deki hataların çoğunu bu adam göstere göstere yapamazdı ikinci olarak bu adamdan ben gözüm kapalı her zaman sunucumu aldım ve bu adamdan hiç bir şekilde zarar görmedim görmemde bu adamı karalama yaparken bence mantıklı karalama yapın gülünç oluyorsun olmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.