Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

[ Dolandırıcı ] By_SaGarD = MERT'in Karaktersizliği ve Rezilliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Şimdik güzel kardeşim;
1.Benim Editlerimi Yok O Yapıyor Yok Bu Yapıyor Gibi Bir Söyleme Girmişsin Sana Gerekli İnsanlar Zaten Cevabını Vermiş Birde Ben Vereyim...
1*.Purple (Erdem) Ysg Event Tool'un Geliştiricisidir. Harici Olarak Bir Edit Hizmeti Almamaktaryım.
2*.Ove (Semih SARI) Event Sistemlerini Geliştiriyor.Harici Olarak Edit Desteği Almıyorum.
3*.Promaker (Tuna) Event Desteği Alıyorum ve Ysg Rank Tool'un Geliştiricisi. Harici Harita ve Event Desteklerini Sağlıyor.
Ve Bu Hizmetleri Bu İnsanlar Verirken Müşterilerim İle Görüşerek Bu Hizmetleri Veriyorlar.Kimsenin Yaptığına Ben Bunu Yaptım Diye Sarılmıyorum.
2.Olarak Başkasına Yaptırdığın Dungeonları Ben Yaptım Diye Pazarlayan Kendinsin Bunu Unutma
1.MrColler (Ali KARAHANLI) Dungeonlarını Yapan Arkadaş Zaten Kendisidir Oda Gerekli Yorumları Yapacaktır.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gelelim Diğer Mevzuya Sunucunun Şifresini Her Yayında Sağa Sola Atarken Dikkat Etmesen Ben Sana Birşey Yapamam
Cihaz Güvenliği Sana Aittir. Sana Defalarca Söyledim Statik İp Kullan Diye Alamıyorum Dedin Olan Yaşandıktan Sonra 5 Dakika İçersinde Temin Ettin
Kendi Güvenliğini Kendin Sağlayacaksın.Burada İnsanlar Hizmet Alıyor...Ben Yazmak İstemiyordum Fakat Beni Zorla Konuya Dahil Ettin İstersen Şansını Zorlama Az Çok Tanıyorsan Hızlı Sinirleniyorum Kalp Kırarım Boş Yere Beni Yaptığın İşlere Bulaştırma... İyi Forumlar Dilerim...

Pixjet

.
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
13
Okadar Gülünç Bir durumdasınız ki MERT VE Yandaşları ! Halinize açımamak elde değil. Hem Dolandırın. Hem Yalan konuşun. Hem İftira atın.

Burda Hala zavallılar gibi Hiç alakası olamayan insanlara Suç atmaya devam edin..

Arkamdan konuşuyormuşsunuz Konuşmazsanız taa.. a..... Biz piyasada işimizin başındayız. Yok öyle yok böyle karalama kampanyası yapmaya devam et kuş kadar beyninle yada beyninizle..

Toplanıp gelmişler yine yoruma :) Mert ve saz arkadaşlarları ancak hepsının beynı bır ben kadar yapamıyorken bende sinir oluyorum bu insanlara.. garipsedim kendimi..

neyse kimin ne kadar kanıtı varsa okadar konuşsun ispatsız insanları karalaması çok basit.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
@irocky Can Mert Özmen bu arada bilginiz olsun.

Ayrıca, şak şakçılarından biri de buradan yine bir mağduriyet yaşatıp Super Moderatörlükten direkt olarak banlanan vsro editor. Onunda kanıtları var bizde. :) Arkadaşı multiden banlamışız sosyal medyada insanları bu şekilde kandırıyor.

Hiç bir başarınız, tutunduğunuz dal yok. Biriniz forumculuğu da denedi onu da beceremedi. Başarılı insanlara pis dilinizi uzatıyorsunuz. Sokun dilinizi bir tarafınıza, benim sabrımın sınırlarını zorlamayın. Hepiniz ile tek tek uğraşırım.

Hala bir çoğunuz bu forumdasınız, hala paylaşımlarımızdan faydalanıyorsunuz. Hala her gün buraya bakıyorsunuz. Üye olmak için tekrar tekrar bir sürü zahmete giriyorsunuz da sizin gibiler yüzünden yakında referanslı üyelik sistemine döndüreceğiz ki, yediği kaba pislemeyen insanlar ile devam edelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.