Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

[ Dolandırıcı ] By_SaGarD = MERT'in Karaktersizliği ve Rezilliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,512
Ödül Puanları
113
Adama öyle diyosunda geçen sene seninde yaptıkların ne olacak insanlar sana ulaşamıyordu :)

Pixjet

.
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
13
Madem ki istediğin zaman bu olayı yapan kişiye ulaşıp bu SS i alabiliyodun neden konu buralara kadar gelmeden önce "Mert bak kardeşim ben yapmadım başkası yapmış ve bilgilerini bu şekilde almışlar aha sana ispati " diyip kendini temize çıkarmadın ?
Kim diyor onu ? Mert denilen karaktersiz boşver demesine rağmen araştırıp cıkardım attım kendisine ! dikkate almak yerine hiç haberım yokken hala temız yureklılıkle yardım elı uzatırken adam planlarını yapmış herkese coktan ss atmış :) ama kendısı gibi gerizekalı sanmış sanırım beni. başkası ile bilgi paylaşıp meded umacak kadar caresiz değilim heleki yalvaracak kadar kucuk hiç değilim.. kendisi iyi tanır beni.. herkes tanısın onuda benıde.. SÖZÜMDE Olsun ona Eğer birgün bir yerde tekrar oyununu yakalarsam.. işte ozaman ciddi anlamda yapmadığım ne varsa yapacam ki sözleri yer bulsun.. Haksız yere suçlanmak zaten beni sinir ediyor en azından serverini s..tım havlıyor it der geçerim :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Madem ki istediğin zaman bu olayı yapan kişiye ulaşıp bu SS i alabiliyodun neden konu buralara kadar gelmeden önce "Mert bak kardeşim ben yapmadım başkası yapmış ve bilgilerini bu şekilde almışlar aha sana ispati " diyip kendini temize çıkarmadın ?

he bir de yaptığı işler kalitelidir değildir, tutar tutmaz bambaşka bi konu ama defalarca mert için dolandırıcı yazmışsın ben tanıdığım günden beri kimseyi dolandırdığına şahit olmadım.Ha şöyle durumlar oluyor bu adam x sw nin editini misal 10k ya alıyo sonra başka bi editör bunu pohpohluyo vay efendim yok ben o işi 8e yapardım yok 5e yapardım diyince oynun sahibi direkt olarak dolandırıldım diyo ve o 5e yaparım diyen editör de sağda solda mert falanca kişiyi dolandırmış 10k almış diyo. garip. burda işin başında alan razı satan razı ve 5kya yapabilecek biri varken onu bulup ulaşamayıp işi 10k ya veren oynun sahibi mi suçlu yoksa mert mi ?
Keşke dediğin gibi olsa... Buraya Birçok insan getirir yorum attırırım.. ama gerek var mı bence yok yok.. Bir databaseyi sana hatasız sorunsuz sıkıntısız diye satıp paranı alıyorsa cıkan sorunları halletmek yerine o dbden bişey olmaz diyebiliyorsa dolandırıcıdır. EN SON C Silkroad'ın sahibine kullandıgı söz ne ? o dbden bişey olmaz onu kullanma gel şunda 5k'ya db var onu al ? bu nedir sen madem o dbden bısey olmaz dıyebılıyorsunda nasıl ticaretini yapıyorsun ? 1 lira bile alıyorsan dolandırıcısındır kardeşim bu bir birdaha iki !

Bundan 1 Yada 2 Yıl Önce yaptığı sahtekarlıklardan bu forumdan banlanmasından hiç hatası sorunu suçu günahı haberi olmayan insanları lekelemekten yaptıgı boktan ticaretlerin hepsini herkes biliyor. ne salakmışımki bu forumdan banlandığı zaman arkasında durdum... karaktersizin. pişmanmıyım evet.. bıraksaydımda dolandırdıgı adamlar hatrımı dınlemeyıp alt ust etseydıler.

Adama öyle diyosunda geçen sene seninde yaptıkların ne olacak insanlar sana ulaşamıyordu :)
bana mı ?

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,512
Ödül Puanları
113
Kim diyor onu ? Mert denilen karaktersiz boşver demesine rağmen araştırıp cıkardım attım kendisine ! dikkate almak yerine hiç haberım yokken hala temız yureklılıkle yardım elı uzatırken adam planlarını yapmış herkese coktan ss atmış :) ama kendısı gibi gerizekalı sanmış sanırım beni. başkası ile bilgi paylaşıp meded umacak kadar caresiz değilim heleki yalvaracak kadar kucuk hiç değilim.. kendisi iyi tanır beni.. herkes tanısın onuda benıde.. SÖZÜMDE Olsun ona Eğer birgün bir yerde tekrar oyununu yakalarsam.. işte ozaman ciddi anlamda yapmadığım ne varsa yapacam ki sözleri yer bulsun.. Haksız yere suçlanmak zaten beni sinir ediyor en azından serverini s..tım havlıyor it der geçerim :)

Keşke dediğin gibi olsa... Buraya Birçok insan getirir yorum attırırım.. ama gerek var mı bence yok yok.. Bir databaseyi sana hatasız sorunsuz sıkıntısız diye satıp paranı alıyorsa cıkan sorunları halletmek yerine o dbden bişey olmaz diyebiliyorsa dolandırıcıdır. EN SON C Silkroad'ın sahibine kullandıgı söz ne ? o dbden bişey olmaz onu kullanma gel şunda 5k'ya db var onu al ? bu nedir sen madem o dbden bısey olmaz dıyebılıyorsunda nasıl ticaretini yapıyorsun ? 1 lira bile alıyorsan dolandırıcısındır kardeşim bu bir birdaha iki !

Bundan 1 Yada 2 Yıl Önce yaptığı sahtekarlıklardan bu forumdan banlanmasından hiç hatası sorunu suçu günahı haberi olmayan insanları lekelemekten yaptıgı boktan ticaretlerin hepsini herkes biliyor. ne salakmışımki bu forumdan banlandığı zaman arkasında durdum... karaktersizin. pişmanmıyım evet.. bıraksaydımda dolandırdıgı adamlar hatrımı dınlemeyıp alt ust etseydıler.

bana mı ?
Hayır

irocky

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

c silkroad paylaşılmış database tabiki paylaşılmış database üzerinden adam edit yapmaz iki paylaşılan databasede tesadüf olamaz hadi eroid ekran dedin csilkroad nasıl paylaşıldı ve hakana iletildi bırakın haylada kendinizi üste çıkarmaya çalışmayın bir çok kişi emreden hizmet aldı ve bir çok kişinin başına bu problem geldi acilen seni emre ekipten elemesi lazım yoksa emrenin sonunu getirirsin ben sadece uyarmış olayım burada konu açman ve bu kişiler dolandırıldı demen olayın içinde değilken bence çok yanlış konuşmada bende vardım adam güüzel bir şekilde bu database paylaşıldı yeni bir database yapalım tamam çok para verdin paran gitti ama bu database ile açarsan bu oyundan gene kazanaqmazsın çünkü sen bu oyunda herkese ingame verdin dediğini kulağımla duydum ayrıca ingameyi alan kişilerden birisi benim gelip beni bulabilirsiniz burada birilerini kötülerken bence iyi düşünün kulağımızla duyduğumuz şeyleri burada kendi gözünle kulağınla duymadan paylaşman bence gerçekten saçma üste çıkmayın adamın oyunu silindi ve geldi adam size olan oldu biten bitti dedi sizde geldiniz çoçuk gibi adama küfür ettiniz neden sadece sagardın yazdığı küfürler var sizin ettiğiniz küfürler neden yok bukadarda pes :D haa benim kim olduğumu sorcaksınız gelin tanışalım buradaki herkes gelsin eklesin mertmi haklı sizmi haklısınız görelim sen konuşmada bu senin serverını sildi dedin ama o adamlar senin yanlış anlama popondan ayrılmıyor gerçekleri biz hep beraber yaşadık burada yorum yapanlarda bence bilmeden konuşmasın csilkroad oyun açıldığında sadece bize 200k ingame verdi oyunuda biz patlattık şimdi birdaha gelin diyor işte size şukadar pay vericem şukadar silk vericem diyor bence exyra bunuda oynadık bundada sorun yaşadık akıllı olmak lazım can mert c silkroad için herşeyi yaptı pergamon şuanda hayla müşterisi ve o adamın oyununu bekliyoruz ortak açtığı kişi sizin ekibinizden adamın oyununu patlattınız hadi budamı yalan kardeşim neden hep can mertin sunucuları sorun yaşadı eroidi indirdiniz onuda kötülediniz bırakın bu ayakları bence üste çıkmayın biz eğer bu konuya girersek sen zararlı çıkarsın

Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
3
herkes bana ulaştı panele sızılmış diye semih sarıyıda kötülemeye çalıştınız*
panel üzerinden sunucuya erişim hmm :unsure:
çok ciddi bir idda

--Bana olayın gerçeği anlatıldı bilir kişiler buradan yazıyor ben çekirdeğimi kolamı aldım izliyorum

irocky

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
herkes bana ulaştı panele sızılmış diye semih sarıyıda kötülemeye çalıştınız*
panel üzerinden sunucuya erişim hmm :unsure:
çok ciddi bir idda

--Bana olayın gerçeği anlatıldı bilir kişiler buradan yazıyor ben çekirdeğimi kolamı aldım izliyorum
evet birisi benim hatta ogün konuşmada şunu dediler neden ga panelden almadın almazsan bu şekilde olursun diye budamı yalan bunuda kanıtlasınlar bakın ben can mertin müşterisiyim ogün sende vardın konuşmada haksızmıyım oyun silindiği gün ben kendimi zor tuttum mert abi sesini çıkarma dedi bende sustum sende gerçekleri gördün kardeşim elini vicdanına koyarak sende karar ver pergamon buradan panel şifresini bilen ortağı girdi oyunculara silk attı ne oldu ilahe gene sana patladı kardeşim bu insanları dikkate bile almıyorum ben gayet 4 yıldır sagarddan hizmet alıyorum ve adam işinde iyi

Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
3
insanlar kendi hataları başkalarına atmakta üstüne yok
admin giriş bilgilerini,sunucu bilgilerini güvenmelediğiniz bilmediğiniz insanlara vermeyin ...

JA3

.
.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
evet birisi benim hatta ogün konuşmada şunu dediler neden ga panelden almadın almazsan bu şekilde olursun diye budamı yalan bunuda kanıtlasınlar bakın ben can mertin müşterisiyim ogün sende vardın konuşmada haksızmıyım oyun silindiği gün ben kendimi zor tuttum mert abi sesini çıkarma dedi bende sustum sende gerçekleri gördün kardeşim elini vicdanına koyarak sende karar ver pergamon buradan panel şifresini bilen ortağı girdi oyunculara silk attı ne oldu ilahe gene sana patladı kardeşim bu insanları dikkate bile almıyorum ben gayet 4 yıldır sagarddan hizmet alıyorum ve adam işinde iyi
kim kime silk atmış dostum bana anlatsana bakayım sen bir yine sagardın yalakaları yine iftiralar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.