Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Evernow Filter v25 2914460 Gün Lisanslı

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Nasıl bir virüs ne işe yaradığınıda öğrenmek istiyorsan oku gir linke
Crackli bir dosyadan nasıl bir performans bekliyordunuz acaba?

Hem crack kullanam, hem virüs olmasın, ballı kaymaklı da olsun mu efenim?
Hakan, neden virüsleri temizlemedin. Ayıp, üzdün.:eek:
diğer cracklarda virüs yokta sadece bunda var oda güzelmiş sence viruslu exe kullanılabilirmi içeriğindeki virüsü googlede araştırın ne işe yarar etkisi neler okuyun ozaman fikriniz değişebilir ben şahsen kullanmam isterse orjinal olsun o virüsü ayıklıcaksın ayıklanmıyorsada kullanmıcaksın olay böyle daha önce virüslere önem bende vermezdim başınıza gelince anlarsınız o virüs olaylarını ben sadece hem fikir vermek istedim kullanıp kullanmamak size kalmış

Ü

Üye silindi 3096

Nasıl bir virüs ne işe yaradığınıda öğrenmek istiyorsan oku gir linke

diğer cracklarda virüs yokta sadece bunda var oda güzelmiş sence viruslu exe kullanılabilirmi içeriğindeki virüsü googlede araştırın ne işe yarar etkisi neler okuyun ozaman fikriniz değişebilir ben şahsen kullanmam isterse orjinal olsun o virüsü ayıklıcaksın ayıklanmıyorsada kullanmıcaksın olay böyle daha önce virüslere önem bende vermezdim başınıza gelince anlarsınız o virüs olaylarını ben sadece hem fikir vermek istedim kullanıp kullanmamak size kalmış
onu bunu boşverde şu discord engeli kaldır birşey sorcam

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
5-6 yıldır virüs barındıran her şeyi kullanıyorum, tüm programlarım crackli. Başıma bir şey gelirse bilgilendiririm.
Parasını verip maxiguard ya da F8 alabilirsiniz, madem korkunuz var bunların hepsi stabil ve temiz.

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.