Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Evernow Filter v25 2914460 Gün Lisanslı

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
v18 inde cpu aşırı tuketme sorunu var bu versiyonda varmı bilmiyorum 3 cpuda 6 saat sonra %100 ulasıp oyunu sıkıntıya sokuyordu fakat filter iyi 250 playere kadar gördüm 6 cpu yaptım yine aynısı oldu cpu sorunu hal olsa iyi olur

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
v18 inde cpu aşırı tuketme sorunu var bu versiyonda varmı bilmiyorum 3 cpuda 6 saat sonra %100 ulasıp oyunu sıkıntıya sokuyordu fakat filter iyi 250 playere kadar gördüm 6 cpu yaptım yine aynısı oldu cpu sorunu hal olsa iyi olur

dostum kurulumu nasil bunun denemek istiyorum fakat calistiramadim sql bilgilerini girdim duzgun bir sekilde database yi sql e okuttum olmadi

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
dostum kurulumu nasil bunun denemek istiyorum fakat calistiramadim sql bilgilerini girdim duzgun bir sekilde database yi sql e okuttum olmadi
port vs ayarlarını dogru yapamamşındır cpu sorunu var v18 de bunun nasıl bilmiorum pc limit vs özellikleri sorunsuz calısıyor 250+ playerde denedim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

bu arada exeler viruslu kardeşim dkkat edin

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3

bleqen

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
6
need program, no have 100 mensages

please

Papabu

.
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
18
içeriği göremiyorum gönderi sayısı 100den fazla olmalı diyor

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
1
Thank you for sharing, good hands Hakan <3

Thank you for sharing, good hand

Thank you for sharing

Thank you for sharing

Thank you for sharing, good hands Hakan <3

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.