Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

ecSRO Paylaşım Joymax in Ecsroya Açtığı Dava

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
hadi dayanamadım süprizimi söylim arap ırkı eylül ayı itibariyle geliyormuş joymax new big update diye eski epostalara beta sürecinde yer almak için onay maili yollamış 2010 kasım ayından eski hesabı olup 125Level çarı olanlar yeni ırk için betaya katılabilecekmiş :D

Alınan Beğeni
306
Ödül Puanları
43
hadi dayanamadım süprizimi söylim arap ırkı eylül ayı itibariyle geliyormuş joymax new big update diye eski epostalara beta sürecinde yer almak için onay maili yollamış 2010 kasım ayından eski hesabı olup 125Level çarı olanlar yeni ırk için betaya katılabilecekmiş :D
2006 dan beri charım var halada duruyor arada girer bakarım daha dogrusu gırmeye calısırım .125 altı giremiyormu o ne bicim işmiş :D

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
2006 dan beri charım var halada duruyor arada girer bakarım daha dogrusu gırmeye calısırım .125 altı giremiyormu o ne bicim işmiş :D
silkroad R betası çıktığındada 110 çarın olma zorunluluğu istemişlerde mantıklı yani. az kişi giricek test edicek güvenilir insanlar olucak yani. Silkraod r ilk betadayken kalabalık değildi mis gibiydi :D

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
cdbaecf3cf14bce95ebf685eb374e987.png

Şu doğrumu @sarkolata Birde mega nasıl sourceleri ve isro dosyalarını ele geçirebiliyor. %100 joymax içinden biri satıyor diyebiliriz bence ?

F

forsa04

ciddimisin bu konuda?

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
793
Ödül Puanları
93
Zaten insanlar bildiklerini paylaşmasa bugün vsro dosyalarıyla server açan bile bence bir elin parmağını geçmeyecekti.Eğer Src'ler olursa compile etmek düzenlemek veya değiştirmek çok ta zor olmaz.Sonuçta bu adamlar bu dosyaları ilk ele geçirdiğinde oturup 30 Dk da kurup çalıştırdığını sanmıyorum .
veritabanında yapılan küçük bir hata bile ne problemlere yol açabilirken kaynak kodları ile oynamayı basit görüyorsunuz bence... ben şahsım adına benim elimde olsa çok bir şey yapamam muhtemelen...

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
793
Ödül Puanları
93
cdbaecf3cf14bce95ebf685eb374e987.png

Şu doğrumu @sarkolata Birde mega nasıl sourceleri ve isro dosyalarını ele geçirebiliyor. %100 joymax içinden biri satıyor diyebiliriz bence ?

doğru, hem client hem server source kodu var.

cpp dosyalarının isimleri exenin içinde sağda solda bulunabiliyor.

nasıl ele geçirdiğine dair bir bilgim yok. Çoğu files'ın test serverlarında güvenliksiz bir şekilde tutulup çalındığını varsayarsak joymaxtan biri satmıyor da olabilir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.