Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Kovboi Event Tool (ORIGINAL) (Turkish and English)

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
584
Ödül Puanları
93
-- Güncellendi.

Party Form Requesti ile Responsesi arasında gönderilen paketleri serverin kabul etmediğini fark ettim. Haliyle PartyFormLog özelliğini kullananlarda komut atlama sorunu mevcuttu. Bu sorun düzeltildi.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ty

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,024
Ödül Puanları
113
coolsmile_qe89xy67.gif

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Tahminimce problem lokal çoklu ip kullanımı kaynaklıdır. RemoLogger ve MalikLogger gibi programlarda kullanılan soketlerde local ip binding mevcut. Bu programa eklemeyi unutmuş olmalıyım.

Gateway IP ile aynı IP adresine sahip AgentServer bağlantısı kurulana kadar böyle dc yiyerek giriş deneyebilir. Önünde sonunda giriş yapacaktır.

İngilizce versiyonunda bu sorun mevcut olmayacaktır. Gün içerisinde ingilizce versiyonu güncelleyeceğim. Türkçe versiyonunun kaynak kodlarını ne yazık ki kaybettim.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

20 Ocak 2021 tarihli derlemeyi İngilizce Versiyon olarak linkte güncelledim. Giriş problemi yaşayan arkadaşların sorununu çözecektir.
hala mevcut hata :( @kovboi

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
584
Ödül Puanları
93
hala mevcut hata :( @kovboi
Çözümlediğim çoklu agent lokal giriş probleminin halen mevcut olmadığından eminim. Attığınız resimdeki problem de bu değil gibi gözüküyor.

Siz direkt GatewayServer bağlantısındayken bağlantınız kesilmekte. Bu kesilme de GatewayServer tarafından yapılmakta.

Sebebi hakkında tahminim ne yazık ki yok. Bir şeyleri yanlış yapmış olmalısınız gibi klişe bir cevap da vermek istemiyorum.

Taşınma sürecinde olduğum için 2 hafta kadar teknik destek veremeyeceğim.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.