Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Merhabalar Editör Arıyorum

ruya

.
Alınan Beğeni
158
Ödül Puanları
43
Time game ustunden editle bulabilirsen bu isten fazla anlamiyorsan 110 cap guzel ufak tefek urasirsin iste

Alınan Beğeni
577
Ödül Puanları
93
editor bulunca iş yaptırmadan öncede konu aç bu editore iş yaptıracam veya buna iş yaptıracam güvenilirmi gibisinden az çok adı çıkmış kendine alan adı almış site açmış editli buglu dbyi sanki sıfırdan yapmış gibi tanıtıp satıp kazıklayan çok gördük bu duruma @DragonBlade ' de düşmüştü eskiden :)
Benle alakali her hangi bir konuyu bir baskasina anlatman gereksiz ben zaten vsro birakmisim derdin ne seninde bana cok maddi manevi zararin oldu yedigin naneleri herkes biliyor Bos yapma isine bak...

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
607
Ödül Puanları
93
bende ismimi yazayım buraya ne olur ne olmaz :)

wien32

.
.
Alınan Beğeni
28
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Yanlış anlaşılmak istemem ama burada bir eko sistem kurulmuş gibi görünüyor

İlk başta söyleyeyim sonra laf söz olmasın konuya gelip de laf atacaklar olacaktır çünkü Vsro filesde editörlük yapmıyorum artık başka bir forumda modluğumu bıraktığımdan beri.

Deniyor ki tanımadığın kişiye yaptırma (Burası Doğru) fakat önerilenler arkadaşları tarafından öneriliyor sanki bu kişi ile çalış vs. çalışacağın kişinin ismini sor burasıda mantıklı fakat yapılacak yorumlar tanımıyorsanız buna yaptırma şeklinde olacaktır bu yüzden ben burada bir mantık kuramıyorum.
Demek istediğim sadece bizim çevremizdekiler iş yapsın diğerleri hiç bir şey yapmasın demek gibi bir şey.

Örn: ben 2012 den beri bu piyasadayım beni eskiler tanır. Fakat eskisi gibi dosyaların üstüne düşmediğimden bana göre yeni sistemler çöp olduğu için yeniler tanımaz o halde ben bu işe talip olsa idim yeni kişiler diyeceklerdi ki buna yaptırma biz tanımıyoruz güvenilir değil bu mantıkla da Foruma laf atmak için söylemiyorum ama forumda tanınan kişiler kendi çapında bir mafyacılık oynamış olmuyor mu ?

yazacaklarım bu kadar teşekkürler.

Not: Kendi üstüne alınmak isteyen alınabilir istemeyen alınmayabilir. Herkesin kendi derdi sonuçta.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,155
Ödül Puanları
303
Yanlış anlaşılmak istemem ama burada bir eko sistem kurulmuş gibi görünüyor

İlk başta söyleyeyim sonra laf söz olmasın konuya gelip de laf atacaklar olacaktır çünkü Vsro filesde editörlük yapmıyorum artık başka bir forumda modluğumu bıraktığımdan beri.

Deniyor ki tanımadığın kişiye yaptırma (Burası Doğru) fakat önerilenler arkadaşları tarafından öneriliyor sanki bu kişi ile çalış vs. çalışacağın kişinin ismini sor burasıda mantıklı fakat yapılacak yorumlar tanımıyorsanız buna yaptırma şeklinde olacaktır bu yüzden ben burada bir mantık kuramıyorum.
Demek istediğim sadece bizim çevremizdekiler iş yapsın diğerleri hiç bir şey yapmasın demek gibi bir şey.

Örn: ben 2012 den beri bu piyasadayım beni eskiler tanır. Fakat eskisi gibi dosyaların üstüne düşmediğimden bana göre yeni sistemler çöp olduğu için yeniler tanımaz o halde ben bu işe talip olsa idim yeni kişiler diyeceklerdi ki buna yaptırma biz tanımıyoruz güvenilir değil bu mantıkla da Foruma laf atmak için söylemiyorum ama forumda tanınan kişiler kendi çapında bir mafyacılık oynamış olmuyor mu ?

yazacaklarım bu kadar teşekkürler.

Not: Kendi üstüne alınmak isteyen alınabilir istemeyen alınmayabilir. Herkesin kendi derdi sonuçta.
Yıllardır x kişilerin yaptığı mafyacılığa girmiyorsa, bu da girmiyor.
X firmasının kimleri dolandırdığı, nasıl milleti yonttuğu ap açık belli. Ve bu yıllardır böyleydi ama X forum halen daha bunu destekliyordu.
Bu süreçlerde yıllarca kimsenin sesi çıkmıyorsa, bu forumda da desteklenen kişilere kimsenin sesi çıkmaması gerekli.

Ki, ses çıkıyorsa bunun gidip yıllarca pohpohlanan X kişi, X firma ve X forumlara yapacaktınız.

Burda önerilenlerin %90'ı bu piyasa da ki karakterli kişiler.

Sizde zamanında yaptığınız işlerde güzel bir iz bıraktıysanız, sizinde adınız burada güzel anılır ve önerilir.

Uğraşmıyorsanız, burada bunu söylemeniz saçma olur. Uğraşmamak sizin tercihiniz, sizi kimse buna zorlamadı.

Dediklerinize göre de iyi bir nam salmışsanız, yapmak istediğiniz sürece öneri ve iş alabilirsiniz.
En basiti grafik tasarım işlerinin son zamanlarda nasıl sabitleştiğini görüyorsunuzdur, piyasa neyi isterse o sunuluyor.
Öneri ve kişilerde bu şekildedir. Siz silinmek istedikten sonra silinirsiniz, kalmak istediğiniz sürece de kalırsınız.

Yazdıklarınıza yetkili ve bu işi yapan biri olarak cevap vermek istedim, konu tartışma konusuna dönerse alakasız tüm yorumları kaldıracağım.

Konu sahibi kimle çalışmak isterse çalışabilir, burada bir öneri istemiş, kim kimi önerdiyse ve talep olduysa onunla iletişime geçecektir.

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
edit işlerini bana yaptırmayan adamı dinazorlar gondiklesin :ROFLMAO:

iZNbdab.jpg

wien32

.
.
Alınan Beğeni
28
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Yıllardır x kişilerin yaptığı mafyacılığa girmiyorsa, bu da girmiyor.
X firmasının kimleri dolandırdığı, nasıl milleti yonttuğu ap açık belli. Ve bu yıllardır böyleydi ama X forum halen daha bunu destekliyordu.
Bu süreçlerde yıllarca kimsenin sesi çıkmıyorsa, bu forumda da desteklenen kişilere kimsenin sesi çıkmaması gerekli.

Ki, ses çıkıyorsa bunun gidip yıllarca pohpohlanan X kişi, X firma ve X forumlara yapacaktınız.

Burda önerilenlerin %90'ı bu piyasa da ki karakterli kişiler.

Sizde zamanında yaptığınız işlerde güzel bir iz bıraktıysanız, sizinde adınız burada güzel anılır ve önerilir.

Uğraşmıyorsanız, burada bunu söylemeniz saçma olur. Uğraşmamak sizin tercihiniz, sizi kimse buna zorlamadı.

Dediklerinize göre de iyi bir nam salmışsanız, yapmak istediğiniz sürece öneri ve iş alabilirsiniz.
En basiti grafik tasarım işlerinin son zamanlarda nasıl sabitleştiğini görüyorsunuzdur, piyasa neyi isterse o sunuluyor.
Öneri ve kişilerde bu şekildedir. Siz silinmek istedikten sonra silinirsiniz, kalmak istediğiniz sürece de kalırsınız.

Yazdıklarınıza yetkili ve bu işi yapan biri olarak cevap vermek istedim, konu tartışma konusuna dönerse alakasız tüm yorumları kaldıracağım.

Konu sahibi kimle çalışmak isterse çalışabilir, burada bir öneri istemiş, kim kimi önerdiyse ve talep olduysa onunla iletişime geçecektir.

Cevabınız için teşekkürler. Ben kimseyi savunmuyorum vede bu zamana kadar yapanları gördük görmemezlikten de gelinmemeye çalışıldı. (Kendi Açımdan)

Örn: GameOfis Görkem Kendisiyle bende çalıştım zamanında millete nasıl sunucular satıp nasıl dolandırdığını bilmeyen yoktur ki ne konuları açıldı fakat bunun dışında burada bile satış yapmaya devam ederek ismi geçti benim dediğim şey zaten bunların aşılması eğer herkes kendi çevresini koruyor ise zaten herkes dolandırıcıdır.

Ben bunun bitmesi taraftarıyım ki tartışma konusu diyorsunuz forumların asıl amacı bilgi paylaşımı ve tartışma konuları olabilmesidir.

Fakat burada bundan sonra cevap vermeyerek bu konuda sonlandırıyorum ilginiz için teşekkürler.

O halde şuan hazır pandemi varken evden çalışıyorken kardeşim istediğin özellikleri at verilen fiyatların altına bir ücret ile de sana yardımcı olacağım bunu da buradan belirtiyorum.