Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Merhabalar Editör Arıyorum

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,969
Ödül Puanları
113
Cevabınız için teşekkürler. Ben kimseyi savunmuyorum vede bu zamana kadar yapanları gördük görmemezlikten de gelinmemeye çalışıldı. (Kendi Açımdan)

Örn: GameOfis Görkem Kendisiyle bende çalıştım zamanında millete nasıl sunucular satıp nasıl dolandırdığını bilmeyen yoktur ki ne konuları açıldı fakat bunun dışında burada bile satış yapmaya devam ederek ismi geçti benim dediğim şey zaten bunların aşılması eğer herkes kendi çevresini koruyor ise zaten herkes dolandırıcıdır.

Ben bunun bitmesi taraftarıyım ki tartışma konusu diyorsunuz forumların asıl amacı bilgi paylaşımı ve tartışma konuları olabilmesidir.

Fakat burada bundan sonra cevap vermeyerek bu konuda sonlandırıyorum ilginiz için teşekkürler.

O halde şuan hazır pandemi varken evden çalışıyorken kardeşim istediğin özellikleri at verilen fiyatların altına bir ücret ile de sana yardımcı olacağım bunu da buradan belirtiyorum.
Hocam @Sieger tartışmadan kastı muhtemelen ağır sözler vs vs şeyler yanlış anladıysam affola :/

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,155
Ödül Puanları
303
Cevabınız için teşekkürler. Ben kimseyi savunmuyorum vede bu zamana kadar yapanları gördük görmemezlikten de gelinmemeye çalışıldı. (Kendi Açımdan)

Örn: GameOfis Görkem Kendisiyle bende çalıştım zamanında millete nasıl sunucular satıp nasıl dolandırdığını bilmeyen yoktur ki ne konuları açıldı fakat bunun dışında burada bile satış yapmaya devam ederek ismi geçti benim dediğim şey zaten bunların aşılması eğer herkes kendi çevresini koruyor ise zaten herkes dolandırıcıdır.

Ben bunun bitmesi taraftarıyım ki tartışma konusu diyorsunuz forumların asıl amacı bilgi paylaşımı ve tartışma konuları olabilmesidir.

Fakat burada bundan sonra cevap vermeyerek bu konuda sonlandırıyorum ilginiz için teşekkürler.

O halde şuan hazır pandemi varken evden çalışıyorken kardeşim istediğin özellikleri at verilen fiyatların altına bir ücret ile de sana yardımcı olacağım bunu da buradan belirtiyorum.
Bahsettiğiniz kişinin karşısında gerek bu forum gerek diğer forumlarda duran en büyük kişi benim. Kendisine selamımı söylesin, boş yapacaktır. Günahı kadar sevmez beni, ne olduğunu biliyorum, herkes biliyor ama herkeste ona gidiyor.

Önemli olan araştırmak, ne olduğunu bulmak. Piyasa da ismi var deyip güvenilir olduğu düşünülemez. Araştırmak gerekli.

Tartışma konusunda ki kasıt, argo kullanımı, konu içeriğinin dışına çıkılması, ki şu anda konu oraya yöneliyor.

Arkadaş istediği kişi veya kişileri yazıp, görüş, fiyat alıyordur. Sizde yazmışsınız, güvenirse, ilgilenirse gelip sizinle de görüşebilir.

Bu posttan sonra, konu dışı yorumları sileceğim.

24 saat içerisinde ise konu içerisinde tartışmaya yön veren yorumları sileceğim.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,969
Ödül Puanları
113
@Experience hocam editör bulabildiniz mi? Konu içerisindeki yorumları geri dönüş yapmadığınız sürece hiç bir şekilde bilgi sahibi olamayız lütfen en yakın sürede konunuzla alakalı bir dönüş sağlayan ona göre konunuzu #Çözümlenenİstek başlığına taşıyayım.

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
3
@Experience hocam editör bulabildiniz mi? Konu içerisindeki yorumları geri dönüş yapmadığınız sürece hiç bir şekilde bilgi sahibi olamayız lütfen en yakın sürede konunuzla alakalı bir dönüş sağlayan ona göre konunuzu #Çözümlenenİstek başlığına taşıyayım.
Evet buldum unutmuşum bilgilendirmeyi @Sieger ile görüştüm