Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Selam clientten db yaratılabılırmı ?

jadde07

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
clıentten db uyumlamak ıstıyorum bunu nasıl yaparım refobjcommon ve refıtem refobjchar gıbı tabloları nasıl sırasıyla uyarlarım yardımcı olabılecek varmı?

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
clıentten db uyumlamak ıstıyorum bunu nasıl yaparım refobjcommon ve refıtem refobjchar gıbı tabloları nasıl sırasıyla uyarlarım yardımcı olabılecek varmı?
Db to media diye program var ama bu db yi mediaya ayarlıyor.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 505

Parzival arkadaşıma katılıyorum. çok uğraş ve zaman gerktirir. tabi log tablosu icinde sql bilginin olması gerek bazı ıtemler log uzerınden calısmaktadır. ornegın donusum sıstemı v.s gibi

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,401
Ödül Puanları
113
Clientten db yaratılabilir. En iyi yaptığım şeydir :D Başka serverin güncel clientini kullanıp oyunu kopyalayabilirsin. Sonrasında prosedür vs kalıyor ve genel editler.

Oyla 0

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,063
Ödül Puanları
93
Clientten DB çıkarması Bi Hayli Zor oluyor..
Bir çok Scrollun Prosedürünü bilmen gerekiyor

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Clientten oyunun %30 editini alabilirsin geriye kalan inceler elinden öper diyorum bana kalirsa hosuna giden petleti bsrlari alip geri kalanina kendi yorumlarini katmalisin :)

Oyla 0