Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Selam clientten db yaratılabılırmı ?

jadde07

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
clıentten db uyumlamak ıstıyorum bunu nasıl yaparım refobjcommon ve refıtem refobjchar gıbı tabloları nasıl sırasıyla uyarlarım yardımcı olabılecek varmı?

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,401
Ödül Puanları
113
Ayrıca bu DbToMedia programını kim yaptıysa MediaToDb olarak yapsın da bizi uğraştırmasın :D

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,401
Ödül Puanları
113
Bana kalirsa evet cunku birseyi bastan editlemenin ona verdigin zamandaki aldigin keyif onun %70 ini kapsar :)
Ben şahsen keyif alıyorum eklerken yani yeni db oluştururken (çalarken :D ) sağdan soldan değilde clientten direkt çekip uyumlulığunu dahi sorunsuz sağlıyorum her ikisininde

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Sana clientlerden birsey toplama diyen yok ki bende pet2 leri yeni gorunum silahları bir cok paylaşılan clientten aliyordum eskiden ne yalan soyleyeyim bu isin daha keyifli kisminin ince editler oldugunu soylemek istiyorum anlatimda hata olduysa affola :)

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,401
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar öncelikle konu clientten db yaratmak.
Ben evet bu işi yaptım bulduğum nadir serverlardan birinin clientini komple kullanıyorum. Bu işlemi sıfır db üzerine yaptığımız için kaba taslak bir oyunun açılması söz konusu değil. Clean db üzerindeki bugların elbette fixlenmesi gerek prosedürlerin koyulması gerek. Eklediklerimi test ettiğim için ve prosedürlerde aynı şekilde olduğu için sorunsuz yaptığımı söyleyebilirim. İllaki hatasız kul bugsuz server olmaz?

Oyla 0
Q

quantizz

Arkadaşlar öncelikle konu clientten db yaratmak.
Ben evet bu işi yaptım bulduğum nadir serverlardan birinin clientini komple kullanıyorum. Bu işlemi sıfır db üzerine yaptığımız için kaba taslak bir oyunun açılması söz konusu değil. Clean db üzerindeki bugların elbette fixlenmesi gerek prosedürlerin koyulması gerek. Eklediklerimi test ettiğim için ve prosedürlerde aynı şekilde olduğu için sorunsuz yaptığımı söyleyebilirim. İllaki hatasız kul bugsuz server olmaz?

yanlış anlama dostum ama senin yaptığın sadece düz kopyala-yapıştır. bunun ilerisine hiç bir zaman geçemeyeceksiniz. şunu yaptım bunu yaptım diye sadece ego tatmini yaparsınız. biraz üretken olup kendinize ait şeyler geliştirmeye çalışabilirsiniz. emin ol bu şekilde giderseniz el mahkum kalacaksınız ve tıkanacaksınız. git c#,c++ veya başka bir programlama dili öğrenin. çok daha farklı ve güzel şeyler yapabilirsiniz. forumdaki bir çok kişinin gözümdeki değeri dilenciden farksız. burada sabahtan akşama kadar dilencilik yapıp sonra ben onu yaptım ben bunu yaptım demeniz sizi küçük düşürüyor. yapmayın böyle şeyler. araplara çomar derdik dilencilikte üstlerine yoktu. ancak bizim milletimiz onları geçmeye başladı.

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
607
Ödül Puanları
93
mediatodb Konusunda Charakterdatadaki 3. satırdan sonra başlayan burn,cold... vb gibi arada 6-7 satırında ayarlamasını yapman gerekiyor.
Bunların hepsinin mobtaki özellikleri farklı 1 leveldan 120 levele kadar olan ayarlamaları yapman lazım. Buda çok zahmetli uğraşmaya değmez. Var olan Db üzerinden Cliente uyarlamak seni daha az uğraştıracaktır.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,401
Ödül Puanları
113
yanlış anlama dostum ama senin yaptığın sadece düz kopyala-yapıştır. bunun ilerisine hiç bir zaman geçemeyeceksiniz. şunu yaptım bunu yaptım diye sadece ego tatmini yaparsınız. biraz üretken olup kendinize ait şeyler geliştirmeye çalışabilirsiniz. emin ol bu şekilde giderseniz el mahkum kalacaksınız ve tıkanacaksınız. git c#,c++ veya başka bir programlama dili öğrenin. çok daha farklı ve güzel şeyler yapabilirsiniz. forumdaki bir çok kişinin gözümdeki değeri dilenciden farksız. burada sabahtan akşama kadar dilencilik yapıp sonra ben onu yaptım ben bunu yaptım demeniz sizi küçük düşürüyor. yapmayın böyle şeyler. araplara çomar derdik dilencilikte üstlerine yoktu. ancak bizim milletimiz onları geçmeye başladı.
Boş yapma süslü yorumları kendine sakla

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Dostum dbtomedia programi sana sadece media text girişlerini çıkartıyor. Biraz mantıklı düşün. Yani dbdeki textleri. sana olduğu gibi db nin mediasını vermiyor. Uyarlayıp da veriyor.
mediatodb diye bir şey olsa bile en kötü şöyle olur. Mediadaki kodların db girişini verir. Başka bir şeyini vermez.
Media ile db yapmanın mümkünatı yok. İllaki bir şeyler eksik kalır. Çünkü db de bir sürü şey var prosedürlere girmiyorum bile.
Şimdi sen burda mediatodb derken ki kastın nedir? Tekrar düşün derim.. Bende ona göre yorum yapayım.

Oyla 0