Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Vsro 8v8 Pvp Event Prosedür ve Tabloları

Venom

.
Alınan Beğeni
204
Ödül Puanları
43
Credit= Youssef Ala

SilkRoad Online için tamamen MSSQL'DE kodlanmış bir 8v8 Çevrimiçi çok oyunculu savaş etkinliği. Maxi Guard paket filtresi ile en iyi şekilde çalışır

Kısaca Event içeriği Kırmızı veya Mavi takım oluşturuluyor birbirinizle kapışıyorsunuz

Çoklu Savaş / Lig etkinliğini başlatır ve takım dağıtımını yapar. Şu anda 2v2 olayı olarak çalışıyor. 8V8 yapmak için SELECT TOP 4 kısmındaki 4 sayısını 16 yapmak gerekiyor.

Açıklama2: <Kuleleri / kalpleri kendiniz eklemeniz gerekecek.>

Ekli dosyayı görüntüle 13635

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Teşekkürler.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,126
Ödül Puanları
113
Sen test etmicekmisin ? Maxiguard olsa ben test edicem ama yok.
herşeyi başkasından bekliyorum nedense bu aralar sağolsun sarkolata guardı tanımladı @YSGBilişim de sunucu sağlamıştı fakat sağladığı sunucuda bi sıkıntı yaşadım en düşük özellikte sağladığından ömrü 1 saat falan sürdü o yüzden deneyemedim .

Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Tín dụng = Youssef Ala

Sự kiện chiến đấu nhiều người chơi trực tuyến 8v8 cho SilkRoad Online được mã hóa hoàn toàn trong MSSQL. Hoạt động tốt nhất với bộ lọc gói Maxi Guard

Tóm tắt nội dung sự kiện Một đội Đỏ hoặc Xanh đang được thành lập, các bạn đang chiến đấu với nhau.

Bắt đầu sự kiện Multi Battle / League và thực hiện phân chia đội. Hiện đang chạy dưới dạng sự kiện 2v2. Để tạo 8V8, cần đặt số 4 trong CHỌN ĐẦU 4 thành 16.

Mô tả 2: <Bạn sẽ cần tự thêm tháp / trái tim.>

Ekli dosyayı görüntüle 13635

*** Văn bản ẩn: không thể được trích dẫn. ***

Shawty

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
(y)