Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Vsro 8v8 Pvp Event Prosedür ve Tabloları

Fu'

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
Credit= Youssef Ala

An 8v8 Online multiplayer battle event for SilkRoad Online fully coded in MSSQL. Works best with Maxi Guard packet filter

Briefly, the content of the event. A Red or Blue team is being formed, you are fighting with each other.

Starts the Multi Battle / League event and does the team distribution. Currently running as a 2v2 event. To make 8V8, it is necessary to set the number 4 in SELECT TOP 4 to 16.

Description2: <You will need to add the towers/hearts yourself.>

Ekli dosyayı görüntüle 13635

*** Hidden text: cannot be quoted. ***
Keep

Alınan Beğeni
32
Ödül Puanları
18
herşeyi başkasından bekliyorum nedense bu aralar sağolsun sarkolata guardı tanımladı @YSGBilişim de sunucu sağlamıştı fakat sağladığı sunucuda bi sıkıntı yaşadım en düşük özellikte sağladığından ömrü 1 saat falan sürdü o yüzden deneyemedim .
:D @YSGBilişim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

I am the creator of this and I do not authorize it being released. It was only on GitHub so I could share the code with some of my friends and ask for their opinions, and once that was done, I turned the repository to private.
To forum moderators: Please close this thread as I do not authorize it being published.

If you would like to use that system, you will have to contact me on Discord: Youssef;#4058 - I do sell it, but I don't give it away for free.

Google Translate to Turkish:
Ben bunun yaratıcısıyım ve yayınlanmasına izin vermiyorum. Sadece GitHub'daydı, bu yüzden kodu bazı arkadaşlarımla paylaşabilir ve fikirlerini sorabilirdim ve bu yapıldıktan sonra depoyu özele çevirdim.

Forum moderatörlerine: Yayınlanmasına izin vermediğim için lütfen bu konuyu kapatın.

Bu sistemi kullanmak isterseniz Discord: Youssef;#4058 adresinden benimle iletişime geçmeniz gerekecek - Satıyorum ama bedavaya vermiyorum.
@AleriyaSama bu ciddiye alın :)

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,041
Ödül Puanları
113
levent-saskin.gif

Alınan Beğeni
32
Ödül Puanları
18
yanlız arkadaş güzel kod yazmış biraz daha sadeleştirebilirmiş ama herkesin yapma şekli farklı tabi
bu arada direk olarak indirip ctrl+c ctrl+v yaparak direk olarak çalıştıramayacak 435343123 tane arkadaş tanıyorum :D @Aaron; good job bro (y)

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
Hakan ne zaman deneyeceksin bekliyoruz bak 😃

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.