Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vSro Holy Water Temple

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Merhaba arkadaşlar hgw ye giriş ayarlıyorum novice olanına giriş saglayabiliyorum fakat digerlerine giremiyorum bunlara girmek için görevlerinimi yapmak gerekiyordu hatırlamıyorm acıkcası hiç girmedim ama refgameworld config reftelelink refteleporttan bi baglantı göremedim bunların girişini nasıl açabilirim. 2957

Bu sorunu yaşayanlar refobjcommondan clean bir teleport olusturup buranın linklerini oraya baglaya bilirler.
++ STORE_TOMB_GATE_IN bu isimden dolayı yapıyor mesela bunu STORE_TOMB_GATE_IN_ diye değişin bir harf ekleyin düzelecektir

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
741
Ödül Puanları
93
Anladım o zaman _RefGameWorld_Config de olması gerekiyor şartlandırmalar, kesin çözüm bilmiyorum yine de kontrol edersin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
baktım ordada goremedim novice ile aynı reftelelink ve refteleportdada baglantı yok nerden alıyor şartı bulamadm

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Şartlar Config'e bağlıdır, orayı detaylıca inceleyin, aşırı karmaşalı orası.
Gözünüzden kaçan bi yer vardır, job caveye teleport eklemek gibi düşünün mesela, ordan yola çıkın örnek olur sizin için ve işinizi daha kolay yapabilirsiniz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
@minikbirkul malesef orayla alakalı degil 57 beginner 59 advence mesela worldID leri refteleporttan yerlerini degiltirdim hayla sonuc aynıydı beginnere giriliyor advenceye girilmiyordu baska bir yerden baglanmıs gibi görevlere bakayım biraz

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
saçma bence ama refobjcommondaki teleportu başka bir teleportla değişince düzeldi sorun

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
@minikbirkul tam olarak STORE_TOMB_GATE_IN bu isimden alıyor özelligi nedense bu ismi kullandıgın her hangi bir teleportta 1. sıradakine giriş yapabilirsin alttakilere giremezsin deneye bilirsin

Oyla 0