Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
TypeID yi düzenleyerek 2. prosedür olarak eklemeniz ve ona göre tetiklettirmeniz lazım.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
TypeID yi düzenleyerek 2. prosedür olarak eklemeniz ve ona göre tetiklettirmeniz lazım.
Slotları ve TypeID3 7 yapınca çalışıyor sıkıntı yok. Birde her silah için 1 scroll ekledim fakat tek scrolla hepsini çevirebiliyor bu normalmi. Ayrıca . prosedür derken AS dan sonramı yoksa yeni prosedür tablosumu oluşturucam.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Slotları ve TypeID3 7 yapınca çalışıyor sıkıntı yok. Birde her silah için 1 scroll ekledim fakat tek scrolla hepsini çevirebiliyor bu normalmi. Ayrıca . prosedür derken AS dan sonramı yoksa yeni prosedür tablosumu oluşturucam.
Hallettim nalet gelsin. Teşekkür ederim :D

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
gz

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Hallettim nalet gelsin. Teşekkür ederim :D
Nasıl hallettiğin hakkında ki detayları da ekle de senin gibi bi sorunla karşılaşan olunca bakıp çözsün.
Sonradan gelecekleri de düşünün. :)

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Nasıl hallettiğin hakkında ki detayları da ekle de senin gibi bi sorunla karşılaşan olunca bakıp çözsün.
Sonradan gelecekleri de düşünün. :)
Dün işim yoğun olduğundan dönüş yapamadım kusura bakma :)
Başka bir tablo oluşturup shieldi ekledim eski ve yeni olarak. Ayriyeten
Switcher_WE_Type_13 değil de Switcher_SH_Type_13 adında yeni bir tablo oluşturdum. Yani kısacası silahlar için yapılanın aynısını farklı tablo ismi WE yerine SH yapıp shield kodlarını girdiklerinde çalışır hale gelecektir. Üstteki ve alttaki slotlar 7 olcak TypeID3=4 olacak bu şekilde. :)

199369

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
[QUOTE = "Senua, post: 2271, member: 292"]
[Confidential Content]
[/ QUOTE]

T

Tc_ComanDo

13-Dg sistem için 7-8 adet switcher olan dosya varsa paylaşırmısınız bi mantığını kuramadım bu illetin 😔

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.