Dolandırıcı Özhan KAVAK @quantizz @ozhan

Katılım
20 Nis 2019
Mesajlar
469
Tepkime puanı
175
Puanları
43
Yaş
27
Konum
antalya
Kredi
0.00[TL]
vsro
sana yazdığım mesaj:
"elimde istediğin özellikler var, kaynak koduyla beraber uygun fiyata satabilirim. Yani bu şu demek oluyor forumlarda çalıp çırpılan şeyler değil. Gayet sorunsuz arayüzler..."

senin bana cevabın:
"Alchemy ve underbar exc zaten heryerde var old loginde sector1337 nindir kesin senin verdiğin sadece mainpop için 2500 TL mi istiyorsun"

böyle bir mesaj alay etmek değil de nedir arkadaşım?
Sanki hırsızlık yapmışımda bedavaya aldığım şeyleri sana kakalamaya çalışıyorum. Resmen benim teknolojimle dalga geçiyorsun. Neyse ben geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Daha uzatmayacağım.

@Sieger Tatlı dilliyim :)

Buradaki konuya "insan" gibi mesaj göndermiştim. Gayette size piyasanın altında bir fiyat teklif etmiştim ve "gerçekten" satacaktım... Ama benimle alay edip bu dolandırıcıya düşmüşsünüz :) Neyse... geçmiş olsun...

Dostum ben bu konu için ozhanla konusmaya basladıgımda sen bu forumda yoktun bile.
 

Rouran

.
Katılım
7 Kas 2020
Mesajlar
70
Tepkime puanı
33
Puanları
18
Konum
İskenderiye
Kredi
0.00[TL]
Linkini attığım "kendi" konuna bakarsan gönderdiğim mesajı görebilirsin. Ben linkini attığım konuda size yaptığım tekliften ve sizin benimle dalga geçmiş olmanızdan bahsettim. Konuyu uzatmıyorum. Tekrar geçmiş olsun.
 

Spare

Machine Man
.
.
Katılım
28 May 2018
Mesajlar
2,975
Tepkime puanı
3,090
Puanları
605
Yaş
26
Konum
İstanbul
Kredi
54.26[TL]
Herkes diyeceklerini desin, özellikle @quantizz 'de ne söyleyecekse söylesin. En son sözü ben söyleyeceğim, çünkü kendisi ile benim de sorunum var.
 

SQL

.
Katılım
15 Tem 2020
Mesajlar
145
Tepkime puanı
64
Puanları
28
Yaş
27
Konum
İzmir
Kredi
0.00[TL]
@Parzival geçmiş olsun bu karaktersiz uzun süredir herkes tarafından dolandırıcı olarak tanınmakta zaten özhankavak ve murat kavak aynı yolun yolcusudur tek + ları filesler 2011 senesinde sızdırılınca bunların hızlı bir şekilde kendi çaplarında geliştirip sunucu kurup piyasaya bozuk dbleri ısıtıp ısıtıp sürmeleri oldu.
zamanında benide zor durumda bırakmışlığı oldu fakat çok şükür kendi azmimle zarar etmeden durumu kapatmıştım.
Özhan kavak denilen karaktersiz arkadaşımız amasya suluovada yaşamakta oyundabiri firmasını murat kavak ile beraber sürdürüp bir çok kişinin emeğini ve hakkına girmiştir.
Öncelikle çok geçmiş olsun konuyu açarak doğru olanı yaptın. Özhan kavak gibi sahış ve şahsiyetlerin ifşa olması ve vsro topluluğundan dışlanması gerek. Bu topluluk bir arpa boyu yol alamıyorsa bu ve bunun gibi şahsiyetler yüzündendir.
 
Üst